Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Izabela Bełcik nadal rozgrywającą Chemika

Izabela Bełcik nadal rozgrywającą Chemika

fot. Łukasz Krzywański

Izabela Bełcik będzie zawodniczką Chemika Police w sezonie 2017/18. Rozgrywająca występuje w polickim zespole od dwóch sezonów. W trakcie tego czasu zdobyła dwa mistrzostwa i dwa Puchary Polski. 

Rozgrywająca Chemika jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek w kraju. Na swoim koncie ma dwa mistrzostwa Europy i jeden brązowy medal ME. Należała do legendarnej kadry „Złotek”. Z reprezentacją zdobyła również srebro w igrzyskach europejskich.W karierze klubowej zdobyła m.in. pięć mistrzostw Polski i trzy Puchary Polski. – Gram w siatkówkę już wiele lat, prawie odkąd pamiętam. Lata mijają, a ja wciąż lubię wyjść na parkiet, zagrać mecz czy pójść na trening. Taki tryb życia znam, lubię i chcę dalej prowadzić. Cieszę się, że mam okazję realizować się w Chemiku, mistrzu Polski i klubie z aspiracjami na jego obronę – mówi Izabela Bełcik.

Bełcik jest 12 zawodniczką, która zagra w barwach polickiego zespołu w sezonie 2017/18. Wcześniej informowaliśmy o Alex Holston, Malwinie Smarzek, Sladjanie Mirković, Stefanie Veljković, Natalii Mędrzyk, Marioli Zenik, Katarzynie Zaroślińskiej, Aleksandrze Krzos, Maret Balkestein-Grothues, Katarzynie Gajgał-Anioł i Biance Buszy.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved