Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Izabela Bałucka zagra w Budowlanych Toruń

Izabela Bałucka zagra w Budowlanych Toruń

fot. Łukasz Krzywański

Izabela Bałucka to 24-letnia wychowanka MKS-u MOS Wieliczka, grająca na pozycji środkowej. Do Torunia trafia z Impelu Wrocław, gdzie spędziła jeden sezon. Wcześniej, także przez jeden sezon, broniła barw Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza. Swoją karierę rozwijała w zespole PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.

Wybrałam Toruń, ponieważ uważam, że jest to klub, w którym mogę się rozwinąć. Słyszałam same pozytywne zdania na temat klubu oraz o fantastycznej atmosferze panującej między zawodniczkami i między zawodniczkami a sztabem. Mimo że utrudni mi to nieco dokończenie ostatniego roku studiów, to bez dłuższego zastanowienia zdecydowałam się na Toruń. Już nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu – mówi Izabela Bałucka.Wybierałam kluby z pomocą agenta, z najlepszą opcją dla mnie, bym mogła się rozwinąć, uczyć się od najlepszych siatkarek na mojej pozycji i nabierać doświadczenia. Nie mam oporów co do zmiany barw klubowych. Wiadomo, że ciężko jest rozstać się z cudownymi dziewczynami z zespołu, z którymi przebywa się przez rok, gdzie powstają przyjaźnie, przez taki czas można się mocno przywiązać. Ale w następnym sezonie czekają nas nowe znajomości.

Izabela Bałucka to środkowa, której marzeniem jest zdobycie medalu z toruńską drużyną. Z pewnością ten transfer to taki z myślą o przyszłości. – Myślę, że największym marzeniem jest zdobycie medalu w barwach Giacomini Budowlani Toruń. Jestem generalnie pozytywnie nastawiona, więc o obawach nie myślę. Karierę zaczynałam w MKS-ie MOS Wieliczka i tam grałam 8 lat. Największe osiągniecie… (dłuższe zastanowienie) – w sumie to nie ma się czym chwalić – 2 lata w Orlen Lidze i dwa razy czwarte miejsce, czyli najgorsze dla sportowca. A wcześniej to jedynie w Akademickich Mistrzostwach Polski – dwukrotnie zdobywałam mistrzostwo Polski z PWSZ Krosno – zakończyła Bałucka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: budowlani-torun.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved