Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Ivana Isailović: Zrobimy wszystko, aby wygrać kolejny mecz

Ivana Isailović: Zrobimy wszystko, aby wygrać kolejny mecz

– Zrobimy wszystko, aby wygrać kolejny mecz. Nie będzie łatwo, ale jesteśmy dobrze przygotowane i pokrzepione ostatnim zwycięstwem po tak trudnej walce – mówi serbska środkowa Wisły Warszawa, Ivana Isailović. W sobotę zespół ze stolicy czeka mecz z uczennicami SMS-u PZPS Szczyrk.

Serbska środkowa w sobotę zdobyła dwa ostatnie punkty w zwycięskim spotkaniu z zespołem z Gliwic. Wisła Warszawa pokonała KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:2. – To był naprawdę trudny mecz. Jestem niezwykle szczęśliwa, że wygrałyśmy. Praktycznie przez całe spotkanie grałyśmy naprawdę dobrze. Jeszcze w połowie czwartego seta wszystko wskazywało, że zdobędziemy trzy punkty. W pewnej chwili zaczęłyśmy popełniać proste błędy, straciłyśmy chwilowo koncentrację i łatwo przegrałyśmy tę partię. Zespół z Gliwic zaprezentował się naprawdę dobrze, ale tego się spodziewałyśmy. Oglądałyśmy jego dwa ostatnie mecze. Wygrał z Karpatami, a wcześniej zdobył punkt przeciwko ekipie z Łodzi. Wiedziałyśmy, że rywalki nigdy się nie poddają i będą walczyły do końca – mówi Ivana Isailović.

To zwycięstwo było naprawdę dla nas ważne. Bardzo o to walczyłyśmy. Zwłaszcza w ostatnim secie, gdy przegrywałyśmy 9:11, wróciłyśmy do meczu. Wyszłyśmy z bardzo trudnej sytuacji i wygrałyśmy. Taki triumf sprawia, że drużyna czuje się silniejsza i bardziej pewna siebie. Po ostatnim punkcie, który zdobyłyśmy, byłam bardzo usatysfakcjonowana i szczęśliwa. To, że to ja zakończyłam spotkanie, nie ma znaczenia. Najważniejsze jest dobro zespołu. Bardzo się też cieszę, że mogłyśmy po raz kolejny zagrać na własnym parkiecie. Dla każdego sportowca prezentowanie się przed swoją publicznością jest ważne – dodaje zawodniczka warszawskiej Wisły.

W sobotę Wisła w Szczyrku zagra z SMS-em PZPS. – Zrobimy wszystko, aby wygrać kolejny mecz. Nie będzie łatwo, ale jesteśmy dobrze przygotowane i pokrzepione ostatnim zwycięstwem po tak trudnej walce – dodaje Isailović.

źródło: wisla-warszawa.pl