Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ivan Miljković: Chcę jeszcze pograć w siatkówkę

Ivan Miljković: Chcę jeszcze pograć w siatkówkę

fot. Katarzyna Antczak

Ivan Miljković, gwiazda nie tylko serbskiej, ale i światowej siatkówki, odrzucił propozycję zastąpienia Stefano Recine na pozycji dyrektora sportowego w Cucine Lube Civitanova. Przyjęcie tej roli oznaczałoby zakończenie kariery przez 36-latka. Przyznał on, że nie ma najmniejszego zamiaru rozstawać się jeszcze z boiskiem. Klub musi szukać zatem nowego kandydata na to stanowisko.

 – Z racji tego, że każdy dzień na tym etapie jest ważny dla klubu, poinformowałem zarząd o swojej decyzji jeszcze przed upływem ostatecznego terminu. W dalszym ciągu mam chęć grania w siatkówkę, a moja kondycja fizyczna mi na to pozwala i dlatego postanowiłem kontynuować jeszcze swoją karierę zawodniczą – poinformował Miljković. Siatkarz dziękował włodarzom klubu za okazane zaufanie. – Zdaję sobie sprawę z tego, że taka oferta może już się nie pojawić. Jest to jednak ryzyko, które podejmujemy w okresie naszej kariery. Zdaję sobie sprawę z delikatnej sytuacji, w jakiej jest klub, kiedy to konieczne jest podjęcie bardzo ważnych decyzji. Moim pragnieniem jest jednak to, aby nadal grać w siatkówkę – dodał.

Utytułowany siatkarz przyznał, że siatkarską karierę chciałby zakończyć właśnie w Cucine Lube i taki też pomysł padł przy podpisywaniu umowy zeszłego lata. – Zgodnie z naszym porozumieniem z zeszłego lata mam jeszcze przed sobą rok grania w Lube. Jest jednak wiele pytań, a jedno z nich niewątpliwie o moją rolę w zespole. Prawdopodobnie będę rezerwowym atakującym i to będzie pierwsza taka sytuacja w mojej karierze. Mam nadzieję, że znajdziemy korzystne rozwiązanie dla obu stron – zakończył Ivan Miljković.źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved