Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Irańczycy odkryli karty

Irańczycy odkryli karty

fot. FIVB

Trener reprezentacji Iranu uchylił rąbka tajemnicy i podał nazwiska 32 zawodników, którzy mają szansę na grę podczas turnieju kwalifikacyjnego do tegorocznych igrzysk olimpijskich, który w dniach 28 maja – 5 czerwca odbędzie się Tokio.

W niedzielę reprezentacja Iranu spotkała się na pierwszym treningu podczas zgrupowania, które ma przygotować Irańczyków do walki podczas turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich, które odbędą się w Rio de Janeiro. W Teheranie póki co nie pojawił się jeszcze szkoleniowiec irańskiej reprezentacji Raul Lozano, który jak informowaliśmy wcześniej, dołączy do zespołu po meczu Cerradu Czarnych Radom z PGE Skrą Bełchatów. Będzie to ostatnie spotkanie Argentyńczyka w roli szkoleniowca radomian.

Już 11 maja reprezentacja Iranu uda się do Francji, by rozegrać dwa towarzyskie spotkania z Trójkolorowymi. Następnie osiem dni przed rozpoczęciem kwalifikacji olimpijskich rywalizować będzie z podopiecznymi Stephane’a Antigi.Podczas turnieju w Tokio Iran zmierzy się z reprezentacją Polski natomiast dopiero w szóstym dniu rywalizacji, czyli 4 czerwca. Wcześniej irańscy siatkarze zagrają z Australią, Kanadą, Francją i Chinami, na koniec walczyć będą z Wenezuelą.

Szeroki skład reprezentacji Iranu:

Rozgrywający: Mir Saeid Marouflakrani, Mehdi Mahdavi, Alireza Behboudi, Mohammad Taher Vadi, Ali Nodouzpour

Atakujący: Shahram Mahmoudi, Amir Ghafour, Mikaeel Tajer, Javad Hossein Abadi, Amin Alai

Środkowi: Seyed Mohammad Mousavi Eraghi, Adel Gholami, Armin Tashakori, Mostafa Sharifat, Saman Faezi, Masoud Gholami, Mehdi Ranjbar, Ali Shafei, Mohammad Falah

Przyjmujący: Hamzeh Zarini, Milad Abadi Pour, Farhad Ghaemi, Farhad Nazari Afshar, Alireza Mobasheri, Rahman Davoodi, Mojtaba Mirzajanpour, Mohammad Javad Manavinejad, Mojtaba Shaban

Libero: Farhad Zarif, Mahdi Marandi, Mohammad Reza Moazzen, Mostafa Heydari

źródło: worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved