Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Ilona Gierak: Cały zespół zagrał bardzo dobrze

Ilona Gierak: Cały zespół zagrał bardzo dobrze

fot. Łukasz Krzywański

Impel Wrocław pokonał MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 w ostatniej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. – Cieszymy się, że trzy punkty zostały we Wrocławiu – powiedziała Ilona Gierak, MVP niedzielnego spotkania.

Wrocławianki mają za sobą bardzo dobre spotkanie. Można powiedzieć, że wykorzystały atut własnej hali i nie pozwoliły rywalkom zdobyć żadnego punktu. – Dziękujemy bardzo kibicom za doping podczas niedzielnego meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Cieszymy się bardzo z trzech punktów, które zostały we Wrocławiu oraz z tego, że zbliżyłyśmy się do wyprzedzających nas zespołów – powiedziała Ilona Gierak. I dodała: – Mamy świadomość tego, że to nie było perfekcyjne spotkanie, ale na pewno na treningach będziemy pracować, aby poprawić nasze mankamenty.Przyjmująca zdobyła w całym meczu 15 punktów i zakończyła spotkanie z 44-procentową skutecznością w ataku. – W niedzielę cały zespół zagrał bardzo dobrze i cały zasłużył na statuetkę MVP. Od początku byłyśmy bardzo skoncentrowane i wiedziałyśmy, że jest to dla nas bardzo istotne spotkanie. Nie dopuszczałyśmy innej myśli jak zwycięstwo za trzy punkty przed własną publicznością – podkreśliła kapitan Impelu.

Teraz przed podopiecznymi Marka Solarewicza bardzo wymagający rywale. W najbliższą niedzielę zmierzą się na wyjeździe z ŁKS-em Commercecon Łódź, a tydzień później do Wrocławia przyjadą mistrzynie Polski. – Czekają nas ciężkie mecze. Jedno w Łodzi, a potem u siebie z Chemikiem Police. Mam nadzieję, że hala Orbita wypełni się po brzegi, bo tylko ze wsparciem kibiców kolejne trzy punkty mogą zostać we Wrocławiu – zakończyła Gierak.

źródło: lsk.plps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved