Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga M: Kłos Olkusz rozważa wycofanie

III liga M: Kłos Olkusz rozważa wycofanie

Drużyna z Olkusza nadal nie rozpoczęła rywalizacji w silniejszej grupie III ligi mężczyzn. Jak podaje Dziennik Polski, trener Kłosa traci cierpliwość i jeśli sytuacja w najbliższym czasie nie zmieni się, rozważa wycofanie swojego zespołu z rozgrywek.

Przed świętami olkuszanie mieli rozegrać trzy spotkania w ramach rozgrywek III ligi, jednak wszystkie mecze zostały odwołane przez rywali. Dlatego sytuacja stała się dość napięta, ponieważ planowo rywalizacja miała zakończyć się 23 kwietnia. – W pierwszej fazie rozgrywek zdarzało się przekładanie spotkań, ale też odległości między klubami były niewielkie, więc zaległości można było odrobić w połowie tygodnia. Teraz trzeba dojechać w przeciwne rubieże Małopolski – powiedział w rozmowie z Dziennikiem Polskim trener Roman Socha.

Sytuację olkuszan komplikuje również fakt, że siatkarze mogą grać jedynie późnym wieczorem, tak by gra nie kolidowała z pracą zawodową. To natomiast sprawia, że wyjazdy na spotkania musiałyby odbywać się tak naprawdę w szczycie komunikacyjnym, co z kolei oznacza, że podróż stałaby się czasochłonna i męcząca. Ponadto zespół z Olkusza nie będzie mógł podjąć swoich rywali na własnym boisku 2 i 16 kwietnia z uwagi na to, że hala, w której swoje mecze rozgrywają olkuszanie, będzie wówczas zajęta. To jeszcze bardziej powoduje, że trener Roman Socha rozważa wycofanie ekipy z rozgrywek. 

źródło: dziennikpolski24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved