Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Igor Kobzar: Graliśmy bardzo nerwowo

Igor Kobzar: Graliśmy bardzo nerwowo

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Myślę, że możemy grać lepiej, ale zmierzamy w dobrym kierunku z naszą pracą i jestem pewien, że będziemy grać z meczu na mecz coraz lepiej – mówił po meczu z Koreą Południową Dmitrij Muserski. – Każdy z nas myślał o tym, że nie możemy przegrać tego spotkania – dodał Igor Kobzar.

To był dla mnie normalny mecz. Wiedzieliśmy, że musimy zwyciężyć, chociaż muszę przyznać, że graliśmy bardzo nerwowo. Każdy z nas myślał o tym, że nie możemy przegrać tego spotkania. Jeżeli gramy na swoim poziomie, możemy wygrać nawet 25:15 – mówił po wygranym meczu z Koreą Południową kapitan reprezentacji Rosji, Igor Kobzar.Rosjanie zakończyli pierwszy turniej w Polsce z dwoma zwycięstwami i porażką na koncie. – Bardzo trudno było grać trzeci dzień z rzędu, ponieważ cały zespół był zmęczony i mieliśmy problemy z tym, aby pozostać skoncentrowanym na grze, ale udało nam się wygrać. Myślę, że możemy grać lepiej, ale zmierzamy w dobrym kierunku z naszą pracą i jestem pewien, że będziemy grać z meczu na mecz coraz lepiej – przyznał Dmitrij Muserski.

Koreańczycy zakończyli turniej w Katowicach i Krakowie bez punktu, ponosząc trzy porażki. – Dzisiejsza gra była dla nas świetną zabawą, bardzo dużo się też nauczyliśmy. Cała drużyna dała z siebie wszystko, bardzo zależało nam na tym. Samo bycie tutaj to świetne doświadczenie dla naszej drużyny, włożyliśmy też wiele wysiłku, by wynik był jak najlepszy. Jeśli chodzi o drużynę rosyjską, wykazali się dużą wytrzymałością fizyczną, dobrze grali też blokiem, sądzę, że to ich najmocniejsza strona. Widzieliśmy kilku fanów koreańskich, dzięki temu zyskaliśmy nieco pewności siebie i gra stała się dla nas dużo bardziej zabawna – mówił po ostatnim meczu środkowy reprezentacji Korei Południowej, Jae Hwi Kim.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved