Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Huragan Wołomin nie zagra w II lidze

Huragan Wołomin nie zagra w II lidze

Już za kilka dni ruszają rozgrywki II ligi mężczyzn. Jak się okazuje w grupie 2 zagra nie 10, a tylko 9 zespołów. W rozgrywkach zabraknie Huraganu Wołomin, który… nie otrzymał licencji PZPS na grę na szczeblu centralnym. To kolejny przypadek po AZS-ie Częstochowa, że tuż przed startem rozgrywek wycofywany jest jeden z klubów.

W II lidze mężczyzn zespołów jest coraz mniej. W tym sezonie aż w trzech z sześciu grup zagra tylko osiem drużyn. W jednej miało być ich dziewięć, w dwóch dziesięć. Okazuje się, że w grupie 2 zamiast 10 zespołów zagra ich tylko dziewięć.W rozgrywkach zabraknie Huraganu Wołomin, który nie otrzymał licencji na występy na szczeblu centralnym. W związku z tym pierwszy rywal wołominian, Metro Warszawa, w najbliższy weekend będzie pauzował. Podobnie będzie w następnych kolejkach – zespoły, które miał grać z Huraganem Wołomin będą miały wolne.  Klub ma wydać w środę oświadczenie związane z tą sytuacją.

Być może już tylko kwestią czasu jest powrót w II lidze mężczyzn do czterech grup, tak, jak było to przed laty. Zespołów, które stać na grę na tym szczeblu centralnym jest po prostu coraz mniej. Warto też rozważyć wcześniejsze zakończenie procesu licencyjnego, tak, by można było uzupełnić rozgrywki chętną drużyną. Na kilka dni przed startem I ligi mężczyzn AZS Częstochowa nie otrzymał licencji na grę – do tej pory nie wiadomo, czy jakiś zespół go zastąpi.

Zobacz również:
Terminarz gr. 3 II ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved