Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Hugo de Leon: Musimy być bardziej pewni siebie

Hugo de Leon: Musimy być bardziej pewni siebie

fot. Aleksandra Twardowska

Po emocjonującym spotkaniu Aluron Virtu Warta Zawiercie musiał uznać wyższość ONICO Warszawa. – Kiedy gramy jak prawdziwa drużyna, dla naszych rywali sytuacja na boisku staje się trudniejsza. Musimy grać razem, nie możemy przejmować się innymi zespołami czy sędziami – mówił po meczu Hugo de Leon Guimaraes.

 – Wszystkie mecze są trudne, ale jednego dnia grasz lepiej, a innego gorzej. Musimy być bardziej pewni siebie. Na pewno powinniśmy wierzyć, że jesteśmy więcej niż drużyną i potrafimy zawsze grać na takim poziomie jak dziś. Jeśli będziemy tak grać, to wtedy przyjdą zwycięstwa – powiedział Hugo de Leon, przyjmujący Aluronu Virtu Warty Zawiercie, po domowej porażce 2:3 z ONICO Warszawa.

Zaangażowanie i wielki powrót do gry Jurajskich Rycerzy wystarczyły do zdobycia zaledwie punktu do ligowej klasyfikacji. – Trudno wrócić do właściwego rytmu po dłuższej przerwie między setami, ale to nie ma większego znaczenia, nie możemy o tym myśleć. Musimy myśleć o tym, żeby cały czas grać jak najlepiej i wygrywać.

Porażka w Bydgoszczy była sygnałem dla podopiecznych Emanuele Zaniniego, by pracować jeszcze ciężej. Na kolejne spotkania zawiercianie wyszli jeszcze bardziej zmotywowani, a to częściowo zaprocentowało. – Kiedy gramy jak prawdziwa drużyna, dla naszych rywali sytuacja na boisku staje się trudniejsza. Musimy grać razem, nie możemy przejmować się innymi zespołami czy sędziami. Powinniśmy grać i dawać z siebie jak najwięcej, to jest najważniejsze.

O tym, że ze swoją ekipą jest się na dobre i złe najlepiej, wiedzą fani Aluronu Virtu Warty Zawiercie, udowadniając to na każdym meczu – domowym czy wyjazdowym. – Kibice są zawsze naszym dodatkowym zawodnikiem na boisku. Ich pomoc jest dla nas bardzo ważna. Chcę im bardzo podziękować za to, co robią i chciałbym, by zawsze dopingowali nas z takim zaangażowaniem.

źródło: aluronvirtu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved