Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Hiszpan na testach w Skrze Bełchatów

Hiszpan na testach w Skrze Bełchatów

Na najbliższych treningach PGE Skry pojawi się nowy przyjmujący. Niewykluczone, że po kilku dniach testów podpisze kontrakt z klubem z Bełchatowa.

Mowa o Hiszpanie Israelu Rodriguezie. To 131-krotny reprezentant swojego kraju, który ostatnio grał w rumuńskim Tomisie Constanta. W swojej karierze zawodnik został trzykrotnym mistrzem Hiszpanii i dwa razy zdobył puchar tamtego kraju. Jeśli chodzi o reprezentację, to wywalczył złoty medal Ligi Europejskiej w 2007 roku, został wówczas najlepszym przyjmującym turnieju.

We wtorek Rodriguez przyleci do Polski i pojedzie do Bełchatowa. Decyzja o jego zakontraktowaniu jeszcze nie zapadła, ponieważ nie wiadomo, w jakiej zawodnik jest aktualnie dyspozycji. O miejsce w drużynie PGE Skry będzie rywalizował z Kolumbijczykiem Pizą Hernandezem.

Są też dobre wieści z Niemiec, gdzie na specjalistyczne badania pojechał Michał Winiarski. Okazało się, że uraz jest mniej poważny niż wcześniej. Niewykluczone, że w ciągu kilkunastu dni przyjmujący wróci do treningów z PGE Skrą.

źródło: lodz.sport.pl