Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Helena Havelkova: Nie ma co narzekać na terminarz

Helena Havelkova: Nie ma co narzekać na terminarz

fot. FIVB

Chemik Police pokonał 3:0 Agel Prostejov w pierwszym meczu Ligi Mistrzyń w sezonie 2015/16. – Cieszę się z wygranej 3:0, jednak mam świadomość, że rewanż będzie trudniejszy – mówi Helena Havelkova.

Dla Heleny Havelkovej spotkanie z Agelem było ważne, ponieważ po raz pierwszy od czasów opuszczenia krajowej ligi zmierzyła się z zespołem z Czech.  – To ciekawe, że dopiero pierwszy raz od momentu wyjazdu zagrałam z czeską drużyną. Cieszę się z wygranej 3:0, jednak mam świadomość, że rewanż będzie trudniejszy. Kubanki dopiero dołączyły do zespołu i na razie brakuje im trochę zorganizowania. Nie twierdzę, że w rewanżu zmieni się zwycięzca, ale mecz może być trudniejszy – uważa Havelkova.

W pięciu meczach tego sezonu Chemik przegrał tylko jednego seta. Nawet w Lidze Mistrzyń udało się zwyciężyć 3:0. – Dla nas to bardzo ważne. Gramy co trzy dni, mamy trudną grupę w europejskich pucharach, więc zwycięstwa bez straty seta są cenne. Dzięki nim możemy się szybciej zregenerować. Za trzy dni gramy z Impelem Wrocław i gładkie zwycięstwo z Prostejovem daje nam więcej czasu na odpoczynek. Nie ma co narzekać na terminarz, wszystkie czołowe zespoły grają w podobnym tempie – dodaje.źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved