Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Hana Čutura zagra w lidze francuskiej

Hana Čutura zagra w lidze francuskiej

fot. Łukasz Krzywański

Hana Čutura wraca do ligi francuskiej. W przyszłym sezonie była już skrzydłowa Budowlanych Łódź wystąpi w Volley-Ball Nantes Pro. Przyjmująca broniła już barw tej drużyny w sezonie 2016/2017.

Chorwacka przyjmująca spędziła w łódzkim klubie jeden sezon. Wraz z zespołem Grot Budowlanych Łódź wywalczyła: Superpuchar Polski, Puchar Polski oraz brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Hana Čutura otrzymała jedną statuetkę MVP. Została wybrana najlepszą zawodniczką w meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Chorwatka rozegrała w barwach Budowlanych 26 meczów, 69 setów. Zdobyła dla zespołu 135 punktów, w tym 8 punktów bezpośrednio z zagrywki i 12 blokując rywalki na siatce.



– Jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią zespołu Grot Budowlanych Łódź w najlepszym sezonie tego klubu. Myślę, że to był świetny sezon dla nas, jestem usatysfakcjonowana z wyniku i cieszę się, że mogłam poznać wiele miłych osób w Łodzi. Życzę wszystkiego najlepszego Budowlanym i mam nadzieję, że kibice dalej będą wspierać ten klub, tak jak robili to w tym sezonie. Byliście niesamowici, dziękuję! Nie mogę nie wspomnieć o wspaniałym wydarzeniu, jakim były derby Łodzi i rywalizacja z ŁKS-em w Atlas Arenie. Doping kibiców obu drużyn był niesamowity. Mam nadzieję, że z roku na rok poziom będzie coraz wyższy, publiczności będzie przybywać i zapełnią się wszystkie krzesełka w tej ogromnej hali, jaką jest Atlas Arena, a miasto Łódź będzie nadal pokazywać, że staje się nową stolicą siatkówki w Polsce. Dziękuję wszystkim fanom, którzy tworzyli wspaniałą atmosferę. Podziękowania dla wszystkich siatkarek z drużyny, sztabu trenerskiego oraz pracowników i wolontariuszy Grot Budowlanych Łódź – powiedziała chorwacka przyjmująca.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved