Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Słaby zostaje w Katowicach

Grzegorz Słaby zostaje w Katowicach

fot. Jacek Cholewa

Trener rodem z Katowic przez kolejne dwa lata będzie w sztabie szkoleniowym GKS-u. – Kontynuujemy bardzo ciekawy projekt. GieKSa ciągle się rozwija, a przy okazji ja chcę polepszyć mój warsztat – stwierdził Grzegorz Słaby.

Grzegorz Słaby w swojej krótkiej, ale bogatej trenerskiej karierze pracował z drużynami na każdym szczeblu rozgrywek w Polsce. W Katowicach zaczynał od drugiej ligi, a przed rokiem poprowadził GKS do zwycięstwa w pierwszoligowych rozgrywkach. W zakończonym niedawno sezonie zadebiutował w PlusLidze, tym razem w roli asystenta trenera Piotra Gruszki i po raz kolejny świetnie wywiązał się ze swoich obowiązków.W piątek klub z Katowic poinformował, że Grzegorz Słaby będzie pracował w klubie przez kolejne dwa lata. – Jestem rodowitym katowiczaninem i mocno czuję się związany z GKS-em. Cieszę się, że nadal będę reprezentował barwy tego klubu. Kontynuujemy bardzo ciekawy projekt. GieKSa ciągle się rozwija, a przy okazji ja chcę polepszyć mój warsztat – przyznał Grzegorz Słaby.

Bardzo się cieszymy, że trener Słaby zostaje z nami. To człowiek niezwykle zaangażowany w siatkówkę i w GKS. Sprawdził się jako główny trener w pierwszej lidze, a teraz doskonale uzupełniał się z Piotrem Gruszką na ławce trenerskiej. Nie było jakichkolwiek powodów, by dokonywać zmian w sztabie szkoleniowym. Wszyscy się świetnie dogadują i tworzą dobrą atmosferę wokół zespołu – podsumował Dariusz Łyczko, menedżer sekcji siatkarskiej GKS-u Katowice.

To kolejna ważna decyzja w kontekście budowy sztabu szkoleniowego na kolejny sezon PlusLigi. Wcześniej dwuletnie umowy z GKS-em podpisali trener Piotr Gruszka, trener przygotowania fizycznego Andrzej Zahorski oraz statystyk Jarosław Żmijewski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved