Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Słaby: Nie rozpamiętujemy tego, co za nami

Grzegorz Słaby: Nie rozpamiętujemy tego, co za nami

fot. Jacek Cholewa

– Nie rozpamiętujemy tego, co za nami. Skupiamy się na najbliższych wyzwaniach – mówi Grzegorz Słaby, drugi trener GKS-u. Najbliższym rywalem katowiczan będzie Indykpol AZS Olsztyn. – To drużyna mająca bardzo dobrych zawodników na każdej pozycji, dlatego to będzie trudne spotkanie. Oczywiście mamy ich dobrze rozpracowanych i wiemy, co powinniśmy zrobić. Wszystko w naszych rękach – dodaje asystent Piotra Gruszki.

Siatkarze GieKSy w imponującym stylu zadebiutowali w PlusLidze. W niedzielę przed własną publicznością pokonali Łuczniczkę Bydgoszcz 3:1 i zapisali na swoim koncie trzy punkty. Do historycznego zwycięstwa w ekstraklasie nikt w drużynie już jednak nie wraca, a uwaga zawodników i sztabu szkoleniowego skoncentrowana jest na kolejnym wyzwaniu. – Można powiedzieć, że wpadliśmy już w ligowy rytm. Tuż po meczu z Łuczniczką był czas na regenerację, a następnie zaczęliśmy myśleć o kolejnym rywalu. Codziennie oglądamy go na wideo. Tak samo będą wyglądały następne tygodnie – przyznaje Grzegorz Słaby, drugi trener GKS-u.Najbliższym rywalem katowiczan będzie Indykpol AZS Olsztyn. – To drużyna mająca bardzo dobrych zawodników na każdej pozycji, dlatego to będzie trudne spotkanie. Oczywiście mamy ich dobrze rozpracowanych i wiemy, co powinniśmy zrobić. Wszystko w naszych rękach – dodaje asystent Piotra Gruszki. – To będzie trudniejsze spotkanie niż z Łuczniczką. Także z tego względu, iż będzie to pierwszy mecz wyjazdowy – mówi trener Słaby.

Mecz odbędzie się w sobotę o 17.00 w hali „Urania”. Do Olsztyna nasz zespół wyjedzie w piątek przed południem. Wieczorem ma zaplanowany trening w meczowej hali.

źródło: siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved