Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Łomacz: Możemy żałować, że uciekł nam trzeci set

Grzegorz Łomacz: Możemy żałować, że uciekł nam trzeci set

fot. Katarzyna Antczak

PGE Skra Bełchatów w sobotę poniosła trzecią porażkę w PlusLidze. Lepsi od podopiecznych Roberto Piazzy okazali się siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Aktualnie PGE Skra jest na 9. miejscu w tabeli, a w następnym meczu zagra z zamykającą tabelę Asseco Resovią Rzeszów.

Ważnym ogniwem w drużynie z Jastrzębia – Zdroju był na pewno Dawid Konarski, który zdobył 20 punktów. – Na pewno Dawid Konarski był bardzo ważną postacią w zespole z Jastrzębia-Zdroju. Nie mogliśmy znaleźć na niego sposobu i przegraliśmy to spotkanie. Moim zdaniem jednak były szanse na wygraną – ocenił rozgrywający PGE Skry Grzegorz Łomacz. Zdaniem mistrza świata jego zespół nie prezentował się źle. Rozgrywający nie ukrywał rozczarowania trzecim setem, który jego zespół przegrał prowadząc wcześniej nawet 17:13. – Nie graliśmy źle, ale najbardziej możemy żałować, że uciekł nam trzeci set. Mieliśmy w nim dużą przewagę.



W tym spotkaniu nie brakowało kontrowersji i dyskusji z sędziami. – Myślę, że nie chodziło tutaj o decyzje sędziowskie. Były one takie jakie były i sądzę, że słuszne, na pewno nie przegraliśmy przez sędziów – podkreślił Łomacz. Teraz przed nim i całą drużyną środowe starcie z Asseco Resovią Rzeszów. – To na pewno jest bardzo mocny rywal i oni będą walczyli do upadłego. Myślę, że będzie to bardzo ciężki mecz, w którym będziemy musieli zrobić wszystko, aby wygrać – przestrzega Grzegorz Łomacz mimo tego, ze to Skra będzie zdecydowanym faworytem.

źródło: inf. własna, skra.tv

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved