Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Gorące świąteczne życzenia dla Czytelników Strefy Siatkówki

Kochani czytelnicy Strefy Siatkówki, przed nami czas wytchnienia i odpoczynku, na który czekamy cały rok – Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji zewsząd napływają ciepłe i najlepsze życzenia, więc także i my pragniemy życzyć wam – naszej siatkarskiej rodzinie i przyjaciołom oraz ich bliskim – wszystkiego najcudowniejszego na ten niezwykły czas.

Choć u większości z nas za oknem brak aury zimowej, która otuliłaby te święta białą pierzynką i dodała im magicznego uroku, zbliżamy się do jednego z najcudowniejszych momentów w roku. Tych kilka dni pozwala nam odetchnąć od codzienności i podarować sobie i najbliższym dużo wspólnie spędzonego czasu – bez pośpiechu i pracy. To właśnie Święta Bożego Narodzenia dają nam możliwość spojrzenia na nasze życie z dystansem i większą przychylnością dla niego, a przede wszystkim sprawiają, że wszelkie złe rzeczy mijają.Zatem chcielibyśmy złożyć na wasze ręce serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dla każdego z was i waszych bliskich ślemy moc gorących uścisków, życząc rodzinnego ciepła, beztroskiego czasu wypełnionego radością i bliskimi. Niech ten okres przyniesie ogrom miłości oraz popchnie do spełniania marzeń. Życzymy wam również odwagi do działania, a w następnej kolejności zadowolenia i sukcesów w podjętych wyzwaniach.

Naszym drogim czytelnikom oraz tym, o których na co dzień piszemy – siatkarzom, siatkarkom, trenerom, działaczom. Niech to będzie dla was wszystkich niezapomniany, naprawdę niezwykły czas

WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Życzy REDAKCJA STREFY SIATKÓWKI

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved