Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Georg Grozer: Musimy się skupić na naszej grze

Georg Grozer: Musimy się skupić na naszej grze

fot. Karolina Koster

W czwartek PGE Skrę czeka bardzo trudne spotkanie z Zenitem Sankt Petersburg. – Nie boimy się PGE Skry, ale mamy do niej szacunek – mówi Georg Grozer, atakujący rosyjskiej drużyny. – Miło jest wrócić do Polski. Od razu po tym, jak wylądowaliśmy, poczułem tę atmosferę. Bardzo lubię ten kraj – dodaje.

W czwartek Zenit, w którym teraz występujesz, zmierzy się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z PGE Skrą…Georg Grozer: – Z pewnością będzie to bardzo ciężki mecz. PGE Skra zawsze jest groźnym zespołem, nawet bez względu na sytuację, w jakiej jest teraz w polskiej lidze. Nasi rywale dobrze grają we własnej hali, więc będzie to trudne spotkanie.

Jesteście siatkarską potęgą…

– Nie boimy się PGE Skry, ale mamy do niej szacunek. Musimy się skupić na naszej grze. Też popełniamy błędy. Powiem raz jeszcze: myślę, że będzie to bardzo trudne spotkanie.

W czwartkowym meczu nie zagra Oreol Camejo. To duże osłabienie?

– Na pewno brak Camejo to spory problem dla naszej drużyny, bo jest jednym z kluczowych zawodników. Czekamy na jego powrót. Mamy jednak też Lukasa Divisa, innego znakomitego gracza, który może zastąpić Orejo pod jego nieobecność. W czwartek damy z siebie wszystko.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved