Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Gamowa pod wrażeniem atmosfery na meczu gwiazd

Gamowa pod wrażeniem atmosfery na meczu gwiazd

fot. archiwum

Jednym z gości katowickiego meczu gwiazd w czasie pożegnania z reprezentacją Pawła Zagumnego była słynna rosyjska zawodniczka Jekatierina Gamowa. Nie udało mi się zagrać, choć była taka możliwość – powiedziała dwukrotna mistrzyni świata. – Po prostu nie byłam gotowa do wyjścia na boisko. Wzięłam natomiast udział w uroczystej prezentacji. Aktywnie kibicowałam kolegom. Było wesoło oraz interesująco. Przez ponad godzinę rozdawaliśmy autografy, robiliśmy zdjęcia z kibicami – zdradziła rosyjska zawodniczka.Słynna siatkarka powiedziała, że nigdy wcześniej nie spotkała się z czymś takim jak mecz gwiazd. – Wypełnione do ostatniego miejsca trybuny wykonują a cappella hymn swego kraju. Wywołało to niesamowite wrażenie – zdradziła.

Jekatierina Gamowa dodała, że nie tęskni za grą. – Do domu wracałam samolotem z Władimirem Alekno – powiedziała. – Wspominał, że jak tylko zakończył karierę, to nie tęsknił za występami na boisku. Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie. Jeden etap w życiu przeszedł do historii. Rozpoczął się inny zaznaczyła.

Obecnie Jekatierina Gamowa, jak powiedziała, szuka dla siebie zajęcia. – Mam kilka wariantów, ale nie znalazłam jeszcze dobrej odpowiedzi. Na razie zajmuję się tym, na co w trakcie kariery brakowało czasu, m.in. na kontakty rodzinne. W czasie igrzysk olimpijskich byłam komentatorem. W domu nie siedzę. Podróżuję, spotykam się z przyjaciółmi. Czuję się świetnie – oznajmiła. Podczas pierwszego meczu na stanowisku komentatorskim nie czuła się najlepiej. – Po raz pierwszy występowałam w takiej roli. Jest ona specyficzna. W drugim spotkaniu było już prościej. Na pewno do ideału sporo brakowało, ale dla mnie było interesująco – powiedziała.

Tekst znajduje się na pzps.pl

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved