Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Gamowa opuszcza Kazań. Gdzie zagra?

Gamowa opuszcza Kazań. Gdzie zagra?

fot. archiwum

Jekaterina Gamowa nie przedłużyła kontraktu z Dinamem Kazań. Od razu pojawiły się plotki o zakończeniu kariery utytułowanej zawodniczki, jednak sama siatkarka wydając specjalne oświadczenie, ostro je ucięła. – Mam kilka ofert z klubów europejskich oraz z Azji, ale nie to jest w tej chwili istotne – przyznała rosyjska siatkarka.

Dinamo Kazań z Jekateriną Gamową w składzie w turnieju finałowym rosyjskiej Superligi zajęło dopiero 4. miejsce. Taki wynik z pewnością nikogo nie zadowalał w Kazaniu. Po turnieju klub ogłosił, że nie będzie przedłużał wygasającego kontraktu z 36-letnią reprezentantką Rosji.W rosyjskiej prasie ukazały się spekulacje, że Gamowa najprawdopodobniej po igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro zakończy swoją karierę. To zdenerwowało samą siatkarkę, która wydała specjalne oświadczenie. – Oświadczam oficjalnie, że nie zapadały jeszcze żadne decyzje dotyczące mojej siatkarskiej przyszłości – napisała zawodniczka. – Pojawiło się wiele plotek o tym, że kończę karierę po igrzyskach olimpijskich. Kto tak powiedział? Kto podjął tę decyzję za mnie? – pytała Gamowa.

Mam kilka ofert z klubów europejskich oraz z Azji, ale nie to jest w tej chwili istotne. Najważniejsze dla mnie teraz jest to, by być gotową do gry w reprezentacji i godnie reprezentować barwy kraju na igrzyskach – dodała Jekaterina Gamowa.

źródło: championat.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved