Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Gabriela Polańska: Musimy się po tych porażkach podnieść

Gabriela Polańska: Musimy się po tych porażkach podnieść

fot. Sylwia Lis-Dubiel

– Bez nich nie ma nas, są dla nas ważni i bardzo na nich liczymy, tak jak oni liczą na to, że damy w tym meczu z siebie wszystko – mówi Gabriela Polańska o kibicach Budowlanych przed meczem z Polskim Cukrem Muszynianką. – Ostatnie dwa mecze nie skończyły się tak, jak byśmy chciały, teraz musimy się po tych porażkach podnieść, pokazać charakter zespołu – dodaje.

W zespole Budowlanych Łódź nie dzieje się ostatnio dobrze. Przegrana z Treflem Proximą Kraków we własnej hali oraz porażka w Rzeszowie z Developresem musiały negatywnie odbić się na kondycji psychicznej zespołu. W dodatku łodzianki nie będą miały zbyt wiele czasu na regenerację i odpoczynek. Już w sobotę, a więc trzy dni po meczu z Developresem, zagrają w Atlas Arenie z Polskim Cukrem Muszynianką. – W zasadzie nie myślimy w tym momencie o tym, czy jesteśmy zregenerowane, myślimy tylko o tym, żeby wyjść na mecz i przeskoczyć jakieś swoje bariery, w tym pewnie zmęczenie. Na regenerację będzie czas później, na razie najważniejsze jest boisko – mówi środkowa Budowlanych, Gabriela Polańska.Mecz z zespołem z Muszyny, który radzi sobie w lidze całkiem nieźle, też do łatwych nie będzie należał. Podopieczne trenera Bogdana Serwińskiego mają tyle samo punktów, co łodzianki i wyprzedzają je w tabeli. – Jesteśmy skupione przed meczem z Muszyną, ostatnie dwa mecze nie skończyły się tak, jak byśmy chciały, teraz musimy się po tych porażkach podnieść, pokazać charakter zespołu, ogromną walkę i wolę zwycięstwa – przyznaje Polańska.

W meczu we własnej hali łodzianki będą liczyły na wsparcie kibiców. – Cieszymy się, że ten mecz wypada u nas w Łodzi, w naszej sali, bo wiemy, że stanie za nami nasz dodatkowy zawodnik, nasi kibice, dzięki którym w wielu spotkaniach potrafiłyśmy się podnieść z kolan. Mam nadzieję, że i tym razem przyjdą na mecz i dzięki dopingowi dodadzą nam pewności siebie i pomogą wygrać spotkanie – mówi środkowa łódzkiej drużyny. – Jeśli mogę coś dodać, to tylko to, że bardzo proszę, żeby nas wspierali, bo są nam ogromnie potrzebni. Bez nich nie ma nas, są dla nas ważni i bardzo na nich liczymy, tak jak oni liczą na to, że damy w tym meczu z siebie wszystko – mówi Gabriela Polańska.

źródło: budowlanilodz.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved