Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Gabriela Polańska: Nie mogę doczekać się nowych wyzwań

Gabriela Polańska: Nie mogę doczekać się nowych wyzwań

fot. Bianka Sawoniuk

– Obserwuję jak klub się rozwija i wiem, że jest to solidna firma. Wiem, że ten zespół będzie stać na wiele, że będziemy walczyć o najwyższe cele. Bardzo cieszę się z tego powodu – powiedziała Gabriela Polańska, nowa środkowa Developresu SkyRes Rzeszów.

Po pięciu latach gry w klubie z Łodzi na zmianę barw klubowych zdecydowała się Gabriela Polańska. Doświadczona środkowa podjęła decyzję o powrocie do Rzeszowa i grze w szeregach Developresu. – Wracam do mojego ukochanego Rzeszowa, za którym już tęsknię. A im człowiek robi się starszy, to bardziej sentymentalny i chce wracać do domu. Zawsze też chciałam zagrać dla rzeszowskich kibiców na ich konto, bo wiadomo, że przyjechać na mecz i zagrać przy takiej publiczności, to jedno, a grać dla tych kibiców, to trochę inna rzecz. Takie spełnienie marzeń – powiedziała Gabriela Polańska.Przez ostatnie lata broniła ona barw Budowlanych Łódź, z którymi sięgała po medale mistrzostw Polski, Superpuchar Polski, a także grała w Lidze Mistrzyń. – Pięć lat to nie jest krótko. Jestem taka, że lubię zostać gdzieś na dłużej, nie lubię krótkich kontraktów. Bardzo przywiązuje się do miejsca i do ludzi – podkreśliła doświadczona środkowa, która nie ukrywa, że w Budowlanych były wzloty i upadki. – Były lepsze i gorsze momenty. Ten ostatni sezon był bardzo trudny pod wieloma względami. O niektórych rzeczach nie chciałabym głośno mówić, bo uważam, że nie ma takiej potrzeby. Bardzo dużo dobrego spotkało mnie ze strony kibiców, którzy byli na swój sposób wyjątkowi. Na pewno jakaś cząstka mnie będzie tęsknić, ale nie mogę już też doczekać się nowych wyzwań i tego, kiedy będę już w Rzeszowie – dodała nowa zawodniczka Developresu.

W międzysezonowej przerwie w rzeszowskiej ekipie zaszły spore zmiany. Pod wodzą Stephane’a Antigi ma ona w końcu pokazać potencjał, którego w pełni nie udało się z niej wykrzesać Lorenzo Micelliemu w poprzednich latach. – To będzie kawał zespołu. Mam nadzieję, że będzie z nas fajna ekipa. Stworzenie dobrego zespołu siatkarskiego to jest jedna rzecz, a stworzenie zespołu, który będzie ze sobą funkcjonował, to druga rzecz – oceniła doświadczona środkowa, która liczy na to, że w najbliższych rozgrywkach drużyna z Podkarpacia będzie walczyła o najwyższe cele. – Obserwuję jak klub się rozwija i wiem, że jest to solidna firma. Wiem, że ten zespół będzie stać na wiele, że będziemy walczyć o najwyższe cele. Bardzo cieszę się z tego powodu – zakończyła Gabriela Polańska.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved