Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Gabriela Polańska: To jest dla nas najlepszy scenariusz

Gabriela Polańska: To jest dla nas najlepszy scenariusz

W zaległym spotkaniu 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet BKS Profi Credit Bielsko-Biała przegrał we własnej hali 1:3 z Grot Budowlanymi Łódź. – Po pierwszym secie miałyśmy dużo do myślenia. Dziewczyny ustawiły nam naprawdę wysoko poprzeczkę, my też popełniłyśmy trochę takich w sumie niepotrzebnych błędów. To się zaczęło nakręcać. Na szczęście w drugim secie głowy ochłonęły i na spokojnie prowadziłyśmy swoją grę – stwierdziła środkowa przyjezdnych, Gabriela Polańska.

Siatkarki BKS-u Bielsko-Biała nie mają najlepszej passy. W ostatnim czasie przegrały 0:3 z Chemikiem Police i Bank Pocztowy Pałacem Bydgoszcz. W środę bielszczanki odrabiały zaległości z 3. kolejki. Mimo starań zawodniczkom nie udało się urwać punktów Budowlanym Łódź. – Z Chemikiem byłyśmy bardzo dobrze nastawione. Wiedziałyśmy, że to będzie ciężki mecz i dałyśmy z siebie wszystko. Bawiłyśmy się siatkówką. Teraz z łodziankami nie wiem, co się stało. Wiedziałyśmy, że to też będzie ciężki mecz, gdzie trzeba będzie zawalczyć. To był przeciwnik, z którym dało się pograć. Szkoda naszych błędów, braku koncentracji czy emocji. Mam nadzieję, że w następnych meczach pokażemy się z lepszej strony – powiedziała po spotkaniu Olivia Różański. – Szkoda, że nie było takiej atmosfery jak zawsze – dodała. Bielszczanki po siedmiu rozegranych meczach z 10 oczkami na koncie plasują się w środku stawki. W 8. kolejce BKS jedzie do Łodzi, gdzie zagra z wiceliderem – ŁKS-em Commercecon. – Mam nadzieję, że teraz będziemy myśleć pozytywnie, głowa do góry i zawalczymy o swoje – stwierdziła przyjmująca.

Środowy mecz rozpoczął się po myśli gospodyń, jednak łodzianki od drugiego seta przejęły inicjatywę i nie oddały jej aż do końca. – Myślę, że zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, chociaż po pierwszym secie miałyśmy dużo do myślenia. Dziewczyny ustawiły nam naprawdę wysoko poprzeczkę, my też popełniłyśmy trochę takich w sumie niepotrzebnych błędów. To się zaczęło nakręcać. Na szczęście w drugim secie głowy ochłonęły i na spokojnie prowadziłyśmy swoją grę – stwierdziła Gabriela Polańska. Łodzianki w minionej kolejce niespodziewanie przegrały 1:3 z Pałacem Bydgoszcz we własnej hali. Nie miały jednak czasu na rozpamiętywanie tej porażki.– To jest dla nas najlepszy scenariusz. Nie ujmując nic dziewczynom z Bydgoszczy, to my bardzo słabo zagrałyśmy ten mecz, zrobiłyśmy mnóstwo błędów. A taka wygrana na dosyć trudnym terenie znowu nas zbuduje jako zespół. To najlepsze, co nam się mogło przydarzyć – dodała MVP spotkania.

źródło: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - YouTube