Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > FIVB przełożyła turnieje w Meksyku i Australii

FIVB przełożyła turnieje w Meksyku i Australii

fot. cev.eu

W dniach 24-29 marca miał się odbyć czterogwiazdkowy turniej World Tour w siatkówce plażowej w Cancun w Meksyku. Udział w nim miały wziąć dwie polskie pary siatkarzy, jednak do Meksyku nie pojadą. Z uwagi na problemy z podróżowaniem FIVB zdecydowała się przełożyć ten turniej. Nie odbezie się również zaplanowany na przyszły tydzień turniej w Australii z udziałem dwóch naszych żeńskich duetów.

FIVB zdecydowało o przełożeniu czterogwiazdkowego turnieju World Tour w meksykańskim Cancun. Turniej miał się odbyć w dniach 24-29 marca, a zagrać w nim mieli Piotr Kantor i Bartosz Łosiak oraz zwycięzcy ostatniego turnieju w Doha – Grzegorz Fijałek i Michał Bryl.FIVB zwraca uwagę, że sytuacja epidemiologiczna w Meksyku nie jest w tej chwili na wysokim poziomie ryzyka, ale ograniczenia w podróżowaniu w różnych częściach świata powodują, że wielu siatkarzy i siatkarek mogłoby na turniej nie dotrzeć.

Nie odbędzie się również trzygwiazdkowy turniej w Australii – Coolangatta Beach. Udziałw nim miały wziąć dwie żeńskie pary z Polski, które są już na miejscu. W turnieju głównym mieliśmy szansę zobaczyć Kingę Wojtasik i Katarzynę Kociołek oraz Monikę Brzostek i Aleksandrę Gromadowską.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved