Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Filip Grygiel: Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagrać dużo lepiej

Filip Grygiel: Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagrać dużo lepiej

fot. ZAKSA Strzelce Opolskie

W 3. kolejce KRISPOL I ligi ZAKSA Strzelce Opolskie musiała uznać wyższość drużyny Exact Systems Norwid Częstochowa, która zwyciężyła 3:1. – Popełniliśmy za dużo błędów w tym sobotnim spotkaniu. Mogło się wydawać, że to przeciwnik narzucił nam swoje warunki gry. Moim zdaniem, to my nie zagraliśmy, tak jak powinniśmy. To my przegraliśmy ten mecz, a nie częstochowianie go wygrali – powiedział Filip Grygiel, przyjmujący beniaminka. Już jutro beniaminek podejmie u siebie KPS Siedlce w ramach 4. serii spotkań.

Podopieczni Rolanda Dembończyka w ostatniej serii spotkań zdołali urwać siatkarzom Norwida Częstochowa tylko jednego seta. W pozostałych trzech to gospodarze kontrolowali grę. – Popełniliśmy za dużo błędów w tym sobotnim spotkaniu. Mogło się wydawać, że to przeciwnik narzucił nam swoje warunki gry. Moim zdaniem, to my nie zagraliśmy, tak jak powinniśmy. To my przegraliśmy ten mecz, a nie częstochowianie go wygrali – powiedział Filip Grygiel.Zespół ze Strzelec Opolskich na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowo, wręcz przeciwnie – mimo, że jest beniaminkiem potrafi przeciwstawić się dużo silniejszym drużynom. Tydzień wcześniej we własnej hali pokonał APP Krispol Września 3:1. – Krispol Września to bardzo dobry zespół. Grając przeciwko nim spotkanie we własnej hali, byliśmy w naprawdę dobrej dyspozycji. Zagraliśmy niemal koncertowo. Gra ułożyła się od początku do końca po naszej myśli. Niestety grając przeciwko Norwidowi Częstochowa zabrakło nam konsekwencji w naszej grze – zauważył przyjmujący.

Siatkarze ZAKSY od początku tygodnia dalej ciężko trenują. W najbliższą sobotę w ramach 4. kolejki KRISPOL I ligi u siebie zagrają z KPS Siedlce. Siedlczanie na pewno przyjadą na teren rywala mocno skoncentrowani, bowiem przegrali już dwa spotkania. – Mogę wszystkich zapewnić, że głów nie spuścimy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagrać dużo lepiej, niż w ostatniej kolejce – zakończył Grygiel.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved