Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Dwa filary pozostają w Busto

Dwa filary pozostają w Busto

fot. cev.lu

Po okresie ciszy medialnej w końcu ożywił się klub Unet E-work Busto Arsizio. Zespół, który w momencie zastopowania ligi włoskiej był jej wiceliderem, skrzyżował w minionym sezonie swoje drogi z polską siatkówką. W Pucharze CEV po wyrównanym dwumeczu, zakończonym złotym setem, Włoszki wyeliminowały Developres Rzeszów. 

Przez długi czas z klubu nie docierały niemal żadne informacje dotyczące przyszłości zespołu. Teraz już wiemy, że rozpoczął się proces budowy składu na przyszłe rozgrywki, a pierwszymi zawodniczkami, które zostały potwierdzone są filary drużyny Giulia Leonardi i Alessia Gennari.Bardzo się cieszę, że mogę pozostać w żółtej koszulce. Spędziłam w klubie 7 lat i wszyscy są dla mnie jak rodzina, a kibice klubu są nawet czymś więcej. Zawsze miałam zaufanie do prezesa Piroliego i w tym trudnym dla wszystkich czasie postanowiłam pozostać u jego boku, bo wierzę w ten projekt – powiedziała Leonardi.

W podobnym tonie wypowiada się też Gennari. – Cieszę się, że w końcu mogę oficjalnie ogłosić swoje pozostanie w drużynie. To będzie mój czwarty sezon z tą fantastyczną rodziną. Szkoda, że poprzedni sezon zakończył się w taki sposób, bo stworzyliśmy wyjątkowy projekt. Mam nadzieję, że przyszłe rozgrywki będą niezwykłe i wszyscy pozostaną silni, a poziom ligi się nie zmieni – powiedziała przyjmująca włoskiej ekipy.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved