Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Felix Koslowski: Zespoły z Włoch już są bardzo agresywne na rynku transferowym

Felix Koslowski: Zespoły z Włoch już są bardzo agresywne na rynku transferowym

fot. Michał Szymański

SSC Palmberg Schwerin jest w trakcie budowania składu na nadchodzący sezon klubowy. Zespół musi się jednak porazić sobie ze znacznie szczuplejszym budżetem. – Nasz budżet będzie o około 25-30% mniejszy niż w ubiegłym sezonie – powiedział trener SSC Palmberg Schwerin, a także szkoleniowiec reprezentacji Niemiec, Felix Koslowski. 

SSC Palmberg Schwerin przed zakończeniem rozgrywek zajmował pierwszą pozycję w tabeli Bundesligi. Rozgrywki zostały jednak przedwcześnie zakończone z powodu pandemii wywołanej koronawirusem. Felix Koslowski jest w trakcie budowania składu drużyny na następny sezon. Wiadomo już, że w zespole nie zagra już wielokrotna reprezentantka kraju Denise Hanke, która zdecydowała się zakończyć karierę (więcej o powodach tej decyzji pod tym linkiem).Nasz budżet będzie o około 25-30% mniejszy niż w ubiegłym sezonie. Zespoły z Włoch już są bardzo agresywne na rynku transferowym. Sumy, które oferują włoskie kluby, nie są zdrowe. Jestem ciekawy czy to zostanie zrealizowane – stwierdził Felix Koslowski. Jak na razie umowę z SSC Palmberg Schwerin przedłużyły trzy zawodniczki: środkowa Marie Schölzel, amerykańska środkowa Lauren Barfield oraz węgierska przyjmująca Greta Szakmáry. Do drużyny dołączy utalentowana niemiecka przyjmująca Lina Alsmeier, a z klubem oficjalnie rozstały się już dwie zawodniczki.

źródło: inf. własna, ostsee-zeitung.de, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved