Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Fehrat Akbas o nowej środkowej Chemika

Fehrat Akbas o nowej środkowej Chemika

fot. Łukasz Krzywański

Potwierdziły się wcześniejsze informacje Strefy Siatkówki o transferze Katarzyny Połeć do Grupy Azoty Chemik Police. W piątkowe popołudnie klub z Polic oficjalnie poinformował o zakontraktowaniu byłej środkowej Wisły. W Chemiku ma ona zastąpić Annę Łozowską.

Okienko transferowe w Lidze Siatkówki Kobiet zbliża się do końca. Stąd też wzmożona aktywność poszczególnych klubów na rynku transferowym. Wcześniej informowaliśmy już, że Katarzyna Połeć jest kolejną zawodniczką, która opuści borykającą się z licznymi problemami Wisłę Warszawa. Pisaliśmy już o tym, że niespełna 31-letnia środkowa ma trafić do Grupy Azoty Chemika, zastępując w drużynie z Polic Annę Łozowską, która została wypożyczona do #Volley’a Wrocław.W piątkowe popołudnie Chemik potwierdził zakontraktowanie Katarzyny Połeć. Zawodniczka przebywa już w Policach. Ma znaleźć się w składzie na najbliższy mecz, w którym liderki Ligi Siatkówki Kobiet podejmą we własnej hali Developres Skyres Rzeszów, czyli drużynę zajmującą drugą pozycję w stawce.

Zapewne nowa środkowa Chemika będzie potrzebowała kilku treningów, aby odnaleźć się na boisku w nowej drużynie, ale szkoleniowiec policzanek wierzy, że doświadczona środkowa nie będzie miała problemów z aklimatyzacją w nowym zespole. – To siatkarka, która gwarantuje określone umiejętności oraz solidność. Jej styl gry jest podobny do tego prezentowanego przez nasz zespół, dlatego nie przewiduję żadnych problemów aklimatyzacyjnych. Potrzebuje kilku treningów na złapanie filozofii naszej gry i będzie gotowa. Dziewczyny z zespołu na pewno pomogą jej wejść w drużynę – powiedział na łamach strony klubowej Ferhat Akbas, trener polickiej ekipy.

źródło: chemik-police.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved