Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Faworyci już w półfinałach Plaży Open w Zamościu

Faworyci już w półfinałach Plaży Open w Zamościu

fot. Plaża Open

W sobotnich rozgrywkach turnieju głównego Plaży Open 2018 w Zamościu poznaliśmy już pierwszych półfinalistów. Niespodzianek nie było.

Pewnie do półfinału awansowali Jędrzej Brożyniak/Piotr Janiak, którzy pokonali odpowiednio Bartosza Lewickiego/Tomasza Maziarka, Bartłomieja Malca/Jakuba Zdybka i Martina Chiniewicza/Michała Koryckiego (wszystkie mecze po 2:0). Drugimi półfinalistami zostali Adam Parcej i Bartłomiej Dzikowicz. Oni z kolei wygrali z Bartoszem Mariańskim/Pawłem Pietraszko, Janem Firlejem/Janem Królem i Romanem Andrysem/Adam Andrysem.



W niedzielnych ćwierćfinałach Chiniewicz/Korycki zmierzą się ze Stanisławem Wawrzyńczykiem/Piotrem Ilewiczem, a Adrian Sdebel/Maciej Kałuża zagrają z Andrys/Andrys.

Niedzielne mecze rozpoczną się o godz. 9. Finał odbędzie się o godz. 16, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVP Sport oraz TVP3.

I runda:
Brożyniak/Janiak – Lewicki/Maziarek 2:0 (21:18, 21:17)
Malec/Zdybek – Wawrzyńczyk/Ilewicz 2:0 (22:20, 33:31)
Kujawski/Kaczorowski – Sdebel/Kałuża 0:2 (12:21, 19:21)
Czubiński/Zarankiewicz – Chiniewicz/Korycki 0:2 (19:21, 13:21)
Parcej/Dzikowicz – Mariański/Pietraszko 2:1 (22:20, 20:22, 15:12)
Firlej/Król – Kaczmarek/Lewandowski 2:0 (21:18, 21:13)
Andrys/Andrys – Pietruczuk/Białecki 2:0 (21:16, 21:16)
Tkaczuk/Pasiński – Ociepski/Lech 0:2 (15:21, 17:21)

Przegrani na miejscach 13-16:
Tkaczuk/Pasiński – Białecki/Pietruczuk 1:2 (21:18, 11:21, 5:15)
Kaczmarek/Lewandowski – Mariański/Pietraszko 0:2 (13:21, 16:21)
Zarankiewicz/Czubiński – Kujawski/Kaczorowski 2:1 (19:21, 21:18, 15:11)
Wawrzyńczyk/Ilewicz – Lewicki/Maziarek 2:1 (21:13, 16:21, 15:13)

II runda:
Brożyniak/Janiak – Malec/Zdybek 2:0 (21:17, 21:17)
Sdebel/Kałuża – Chiniewicz/Korycki 0:2 (19:21, 18:21)
Parcej/Dzikowicz – Firlej/Król 2:0 (21:19, 21:12)
Andrys/Andrys – Ociepski/Lech 2:0 (21:18, 21:17)

Przegrani na miejscach 9-12:
Białecki/Pietruczuk – Sdebel/Kałuża 1:2 (16:21, 21:13, 13:15)
Mariański/Pietraszko – Malec/Zdybek 2:0 (21:17, 23:21)
Zarankiewicz/Czubiński – Ociepski/Lech 0:2 (20:22, 7:21)
Firlej/Król – Wawrzyńczyk/Ilewicz 0:2 (15:21, 19:21)

III runda:
Brożyniak/Janiak – Chiniewicz/Korycki 2:0 (21:19, 21:18)
Parcej/Dzikowicz – Andrys/Andrys 2:0 (21:16, 21:14)

Przegrani na miejscach 7-8:
Sdebel/Kałuża – Mariański/Pietraszko 2:1 (21:18, 19:21, 15:6)
Ociepski/Lech – Wawrzyńczyk/Ilewicz 0:2 (14:21, 15:21)

Przegrani na miejscach 5. – 6.:
Chiniewicz/Korycki – Wawrzyńczyk/Ilewicz
Sdebel/Kałuża – Andrys/Andrys

Półfinały:
Brożyniak/Janiak – Sdebel/Kałuża lub Andrys/Andrys
Parcej/Dzikowicz – Chiniewicz/Korycki lub Wawrzyńczyk/Ilewicz

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved