Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Fabian Drzyzga: W każdym kolejnym meczu dodamy kilka procent

Fabian Drzyzga: W każdym kolejnym meczu dodamy kilka procent

fot. Patryk Głowacki

– W każdym kolejnym meczu dodamy kilka procent do jakości naszej gry – powiedział Fabian Drzyzga po wygranym przez Polaków spotkaniu z Holendrami 3:0. Reprezentant Polski w rozmowie z Polsat Sport skomentował również wspaniałą atmosferę w trakcie meczu.

To co wyprawiali kibice musiało wam pomagać?Fabian Drzyzga:  – Tak, atmosfera była niesamowita. Tak duża ilość rodaków na turnieju za granicą mistrzowskiej rangi jest czymś niesamowitym. Kibicom należą się wielkie brawa oraz szacunek. Oby tak licznie wypełnione sale będziemy mogli doświadczać jak najczęściej, bo to nie jest normą w innych krajach.

Widać było dużo radości oraz przyjemnej gry. Mam wrażenie, że ustawiliście przeciwnika w narożniku i punktowaliście go?

– Na pewno graliśmy spokojniej niż w pierwszym meczu. Może dlatego, że jesteśmy już bardziej obeznani z halą. Mam nadzieję, że każde spotkanie będzie wyglądało lepiej z naszej strony. W każdym kolejnym meczu dodamy kilka procent do jakości naszej gry.

Czy uważasz, że zagrywka „ustawiła” ten mecz?

 – Myślę, że nasza zagrywka dzisiaj była przeciętna. Popełniliśmy sporo błędów, nie byliśmy regularni. Kluczowa była pierwsza akcja, dobre przyjęcie i blok. Nie wiem ile mieliśmy bloków, lecz w kluczowych momentach blok działał i może Holendrów to zniechęciło. Natomiast zagrywka jest jeszcze do poprawy.

Polscy siatkarze w ME

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved