Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Ewelina Tobiasz wraca do Budowlanych Łódź

Ewelina Tobiasz wraca do Budowlanych Łódź

fot. Michał Szymański

Brązowy medalista mistrzostw Polski siatkarek z minionego sezonu ma już komplet rozgrywających. Za kreowanie gry w zespole Budowlanych Łódź obok Holenderki Femke Stoltenborg ma odpowiadać Ewelina Tobiasz, która wraca do łódzkiej drużyny po roku przerwy.

Ewelina Tobiasz to dobrze znana łódzkim kibicom zawodniczka występująca na pozycji rozgrywającej. Do ekipy Budowlanych dołączyła w 2015 roku i spędziła w naszym klubie dwa sezony. Po wywalczeniu pierwszego w historii klubu srebrnego medalu zdecydowała się na grę w zespole z Dąbrowy Górniczej. Po rocznej przerwie ponowie przywdzieje niebiesko-biało-czerwone barwy.Wracam do Łodzi z radością i gotowością do działania. W Budowlanych zawsze dobrze się czułam. Atmosfera na boisku czy w hali była fantastyczna, więc przyjemności z grania było jeszcze więcej. Mam nadzieję, że w tym sezonie stworzymy zespół, który będzie mógł walczyć w gronie najlepszych ekip LSK i CEV w sezonie 2018/2019 – powiedziała Ewelina Tobiasz.

– Naprawdę bardzo się cieszę, że Ewelina Tobiasz wraca do naszego klubu. Jest to zawodniczka o silnym charakterze, pozytywnej energii i dużych możliwościach – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved