Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ewelina Brzezińska w składzie Trefla Proximy Kraków

Ewelina Brzezińska w składzie Trefla Proximy Kraków

fot. orlenliga.pl

Nowa drużyna w Orlen Lidze, jaką będzie Trefl Proxima Kraków, powoli odsłania kolejne karty. Znamy już zawodniczki, które wystąpią na pozycji rozgrywającej i libero, dziś klub ogłosił transfer przyjmującej Eweliny Brzezińskiej.

Trefl Proxima Kraków powoli odsłania karty i skład, w jakim wystąpi w przyszłym sezonie w Orlen Lidze. Wiemy już, że rozgrywającymi zespołu będą Węgierka  Zsuzsanna Tálas  oraz Adrianna Budzoń, która broniła barw Proximy w I lidze. Na pozycji libero zobaczymy dwie młode zawodniczki – Klaudię Kulig z Atomu Trefla Sopot oraz Kingę Wysokińską z Proximy.W niedzielę klub ogłosił nazwisko pierwszej przyjmującej. Jest nią 29-letnia Ewelina Brzezińska, która poprzedni sezon spędziła w BKS-ie Bielsko-Biała. Zawodniczka ta ma także za sobą występy w MKS-ie Dąbrowa Górnicza, Atomie Treflu Sopot, Impelu Wrocław i Budowlanych Łódź. W 2012 roku wraz z zespołem z Sopotu sięgnęła po mistrzostwo i Puchar Polski, ma na swoim koncie dwa srebrne oraz jeden brązowy medal mistrzostw Polski. W 2009 roku w barwach reprezentacji Polski brała udział w letniej uniwersjadzie, skąd przywiozła brązowy medal.

Jak dowiedział się serwis Strefa Siatkówki, na tej pozycji w Proximie nadal będziemy oglądali Paulę Słonecką, która stanowiła o sile zespołu w I lidze. Planowane jest jeszcze jedno wzmocnienie na przyjęciu i będzie to zawodniczka, która poprzedni sezon spędziła na boiskach ekstraklasy, ale na razie nie będziemy zdradzali jej nazwiska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved