Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Ewa Cabajewska nową trenerką Wisły Warszawa

Ewa Cabajewska nową trenerką Wisły Warszawa

fot. Wisła Warszawa

W piątek rano poinformowaliśmy, że Mikołaj Mariaskin przestał być trenerem pierwszoligowego zespołu Wisły Warszawa. Jak się dowiedzieliśmy, na ławce trenerskiej zastąpi go była reprezentantka kraju, która zakończyła karierę w minionym sezonie, Ewa Cabajewska. Nowa trenerka poprowadzi zespół Wisły już w najbliższych spotkaniach w ten weekend w Dąbrowie Górniczej.

Ewa Cabajewska będzie nową trenerką siatkarek Wisły Warszawa. Po rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron z Mikołajem Mariaskinem, który swą funkcję pełnił przez miesiąc po Piotrze Hilko, to właśnie była reprezentantka kraju, dwukrotna wicemistrzyni Polski i złota medalistka mistrzostw Polski z 2006 roku z Muszynianką Muszyna poprowadzi zespół w sobotnim meczu ligowym i niedzielnym pucharowym w Dąbrowie Górniczej.Ewa Cabajewska jest wychowanką warszawskiej Skry, grała na pozycji rozgrywającej. W swojej bogatej ligowej karierze reprezentowała również Dick Black Andrychów, BKS Stal Bielsko-Biała, Stal Mielec, Muszyniankę, MKS Dąbrowa Górnicza, Legionovię, AZS Białystok, Budowlanych Łódź, Spartę Warszawa i Developres Rzeszów. Miniony sezon rozpoczęła w barwach pierwszoligowego Uni Opole, a w połowie sezonu przeniosła się do MKS-u Kalisz.

Ostatnie treningi zespołu prowadził znany w warszawie szkoleniowiec Janusz Patriak. Nie wiadomo, czy będzie on pomagał Ewie Cabajewskiej w prowadzeniu pierwszoligowego zespołu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved