Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ewa Cabajewska: Jest nam przykro i wstyd

Ewa Cabajewska: Jest nam przykro i wstyd

fot. orlenliga.pl

– Czuję się na siłach, ale zobaczymy, jakie będą oferty. Na pewno chcę grać, a jak każdy sportowiec, tak i ja lubię grać na wysokim poziomie – mówi kapitan Developresu Rzeszów, Ewa Cabajewska. Jej zespół po ostatnich porażkach z Pałacem Bydgoszcz rywalizować będzie o 11. miejsce w Orlen Lidze. – Nam jest przykro i wstyd za te dwa spotkania – przyznaje rozgrywająca rzeszowskiej drużyny.

Co się stało z waszą drużyną w meczach z Pałacem. Wygrana na wyjeździe, a u siebie klapa…Ewa Cabajewska:Trudno mi powiedzieć, bo w Bydgoszczy wyszłyśmy z bardzo ciężkiej sytuacji i fajnie to wyglądało. Tutaj grałyśmy, wydaje mi się podobnie, tyle że rywalki były bardziej waleczne, zdeterminowane. Rozmawiałam z Asią Kuligowską. Mówiła, że mają taką drużynę, która na wyjeździe gra dużo lepiej. Broniły piłki niemożliwe, a przecież te nasze ataki były mocne. Potem odwracały atak i kończyły kontry. To nam podcinało skrzydła.

Trudno mieć pozytywne myśli po czymś takim nawet przed tymi meczami o 11. miejsce…

Nam jest przykro i wstyd za te dwa spotkania. Mam nadzieję, że kilka dni odpoczynku na świętach dobrze na nas wpłynie. Spróbujemy walczyć dalej, bo liga się nie skończyła. Ale fakt jest taki, że gramy o miejsce takie, jakie gramy.

Jak pani spędziła święta?

W gronie rodzinnym.

Udało się wyłączyć głowę z tych fatalnych myśli?

Nikt nie jest w stanie się wyłączyć po czymś takim. Cały czas jest przykro i żal, to siedzi w głowie głęboko.

Są już prowadzone rozmowy na temat przyszłego sezonu?

Są, zarówno w klubie coś się zaczyna dziać, jak i w Polsce, już są głosy. Pozwólmy jednak dokończyć ten sezon. Potem będzie można o tym gadać.

Zamierza pani zostać w lidze?

Czuję się na siłach, ale zobaczymy, jakie będą oferty. Na pewno chcę grać, a jak każdy sportowiec, tak i ja lubię grać na wysokim poziomie.

Więcej w serwisie nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved