Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Erica Handley opuszcza BKS

Erica Handley opuszcza BKS

W przyszłym sezonie barw bielskiego klubu nie będzie broniła już Erica Handley. Po krótkiej przygodzie na Podbeskidziu rozgrywająca opuszcza BKS.

 Erica Handley dołączyła do BKS-u PROFI CREDIT pod koniec stycznia 2017 roku. Jej celem było poprawienie rozegrania w bielskim zespole, które z kolei miało się przełożyć na lepszą grę drużyny Tore Aleksandersena. Swój debiut w Orlen Lidze Handley zaliczyła w spotkaniu z Grot Budowlanymi Łódź już dwa dni po przylocie do Polski. W sumie 22-letnia rozgrywająca zagrała w siedmiu meczach, zdobywając 28 punktów (15 atakiem 8 blokiem i 5 zagrywką). Przychodząc do BKS-u PROFI CREDIT Bielsko-Biała, zastała zespół, który od kilku tygodni okupował ostatnią, czternastą pozycję w tabeli. Swoją pracą na treningach oraz grą podczas spotkań Orlen Ligi wspólnie z koleżankami z drużyny wyprowadziła bielską drużynę na 7. miejsce na koniec sezonu.

 

Ewelina Brzezińska odchodzi z BKS-u

Rozgrywająca to kolejna siatkarka, która w następnym sezonie nie będzie bronić barw ekipy z Podbeskidzia. Wcześniej drużynę opuściły Joanna Staniucha-Szczurek (koniec kariery), a także środkowa Aleksandra Trojan oraz atakująca Soňa Mikysková i przyjmująca – Ewelina Brzezińska.

 

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: bksbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved