Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Emilia Mucha: Szkoda tego meczu

Emilia Mucha: Szkoda tego meczu

fot. Łukasz Krzywański

Psujemy tyle zagrywek, nie potrafimy dograć piłki przebijanej palcami, nie ma się co oszukiwać – mówiła rozżalona porażką z ŁKS-em Commercecon przyjmująca BKS-u Bielsko-Biała, Emilia Mucha. – Zachowałyśmy trochę zimnej krwi na koniec, nie przestraszyłyśmy się tego, że gdzieś na początku nam nie szło – przyznała MVP tego spotkania, Aleksandra Wójcik, która od tego sezonu reprezentuje barwy ŁKS-u.

Siatkarki BKS-u przegrały kolejny mecz z rzędu, tym razem ulegając w Łodzi wicemistrzowi Polski. – Szkoda tego meczu, bo tak naprawdę wynik mógł być 2:1 dla nas. Nie będę mówić o przyczynach, z powodu których przegrywamy, bo czasem już chyba wstyd o tym mówić. Psujemy tyle zagrywek, nie potrafimy dograć piłki przebijanej palcami, nie ma się co oszukiwać – mówiła po meczu Emilia Mucha.Końcówka pokazała, że sędziowie też popełniają błędy. Na pewno był jeden aut i byłoby już po secie i 2:1 na tablicy. Sędziowie jednak decyzji nie zmienili i przegrałyśmy – dodała przyjmująca BKS-u.

Przed bielszczankami teraz kolejne spotkanie z Radomką i tu powinny już się postarać o zwycięstwo i punkty do ligowej tabeli. – To nie jest tak, że musimy powalczyć, tylko musimy ten mecz wygrać. Tych porażek jest już za dużo – przyznała Mucha.

Dla siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź była to już siódma ligowa wygrana w tym sezonie. Wicelider tabeli zgromadził na swoim koncie 20 punktów i na dobre zadomowił się w czołówce tabeli. – Ten wynik jest zasługą całego zespołu, cieszymy się, że nasza dobra gra została przypieczętowana zwycięstwem za trzy punkty. Zachowałyśmy trochę zimnej krwi na koniec, nie przestraszyłyśmy się tego, że gdzieś na początku nam nie szło. Grałyśmy cierpliwie, dążyłyśmy do tego, żeby grać swoją siatkówkę i to, co założyłyśmy sobie przed meczem. Cieszy to, że potrafiłyśmy w końcówkach pokazać wszystko na co nas stać – przyznała po spotkaniu Aleksandra Wójcik.

Przyjmująca łodzianek została wybrana najlepszą zawodniczką tego spotkania. – To jest miłe, ale najważniejsze są trzy punkty na naszym koncie. To pozwoli nam dobrze wejść w treningi przed ważnym meczem z Budowlanymi, który czeka nas w czwartek – dodała Wójcik.

źródło: BKS Bielsko-Biała - YouTube, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved