Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Eemi Tervaportti za Drzyzgę w Olympiakosie

Eemi Tervaportti za Drzyzgę w Olympiakosie

fot. volleyespadon.pl

Fiński rozgrywający Eemi Tervaportti ma zastąpić w Olympiakosie Pireus Fabiana Drzyzgę, który przeniósł się do ligi rosyjskiej. Jeśli doniesienia greckiej prasy się sprawdzą, w Stoczni Szczecin pozostanie tylko jeden rozgrywający – nowo pozyskany Lukas Tichacek. Coraz częściej mówi się o tym, że szczecinian zasili Łukasz Żygadło.

Eemi Tervaportti zdaniem greckiej prasy będzie nowym rozgrywającym Olympiakosu Pireus. Fiński siatkarz ma zastąpić w tym zespole Fabiana Drzyzgę, który przeniósł się do ligi rosyjskiej i w przyszłym sezonie zagra w Lokomotiwie Nowosybirsk.29-letni zawodnik ma na swoim koncie trzykrotne mistrzostwo Belgii oraz Superpuchar i Puchar tego kraju w barwach Knack Roeselare. Wcześniej grał w lidze francuskiej, po odejściu z ligi belgijskiej trafił do Galatasaray Stambuł. Przed przejściem do Szczecina sezon spędził we francuskim Stade Poitiers.

Jeśli ta wiadomość się potwierdzi, w składzie Stoczni Szczecin na przyszły sezon będzie tylko jeden rozgrywający, Czech Lucas Tichacek, którego klub pozyskał z Asseco Resovii Rzeszów. Tym bardziej prawdopodobne stają się pogłoski, że w przyszłym sezonie w barwach szczecińskiego klubu możemy zobaczyć Łukasza Żygadłę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved