Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Earvin N’Gapeth zatrzymany podczas prowadzenia auta pod wpływem alkoholu

Earvin N’Gapeth zatrzymany podczas prowadzenia auta pod wpływem alkoholu

Gwiazda francuskiej i światowej siatkówki po raz kolejny ma problemy z prawem. Earvin N’Gapeth został zatrzymany za kierownicą samochodu, który prowadził pod wpływem alkoholu. Stężenie alkoholu prawie czterokrotnie przekraczało dopuszczalne we Włoszech granice.

Kulisy zdarzenia, do którego doszło w nocy ze środy na czwartek (29/30 listopada), odsłoniła La Gazzetta dello Sport. Samochód prowadzony przez Earvina N’Gapetha miał zostać zatrzymany do rutynowej kontroli policyjnej na przedmieściach Modeny. Po sprawdzeniu trzeźwości kierowcy alkomat wskazał czterokrotnie przekroczoną dopuszczalną normę, która we Włoszech wynosi aż 0,5 promila. Francuski gwiazdor miał mieć we krwi 1,98 promila. Policjanci zabrali N’Gapethowi prawo jazdy, a samochód, który prowadził, został odholowany na policyjny parking. Według La Gazetta dello Sport stamtąd jeden z pracowników klubu z Modeny miał go odebrać dzień później. Klub francuskiego przyjmującego odniósł się już do zdarzenia:Klub uznaje odpowiedzialność za zdarzenia, które miały miejsce. Bez zagłębiania się w całą historię klub publicznie potępia postawę, która nie jest adekwatna do wartości wyznawanych przez klub i zastosuje w tym przypadku kodeks etyczny.

Zgodnie z informacjami największego dziennika sportowego we Włoszech N’Gapeth imprezował na mieście z pięcioma innymi kolegami z zespołu, ale pozostałym udało się bezpiecznie dotrzeć do domu. Co ciekawe wraz z siatkarzami Azimutu na imprezie miały być obecne siatkarki Imoco Volley Conegliano – drużyny, w której występuje Joanna Wołosz.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Francuz ma kłopoty z prawem. Utalentowany przyjmujący ma na swoim koncie dyscyplinarne wyrzucenie z francuskiej kadry, zerwanie ważnego kontraktu z rosyjskim klubem, pobicie pracownika francuskich kolei czy spowodowanie wypadku samochodowego, w wyniku którego trzy osoby zostały ranne.

źródło: polsatsport.pl, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved