Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > E. Krzywicka: Podeszłyśmy zbyt sparaliżowane do tego spotkania

E. Krzywicka: Podeszłyśmy zbyt sparaliżowane do tego spotkania

fot. Cezary Makarewicz

– Zawiodło przede wszystkim przyjęcie. Zespół Budowlanych ma wysokie zawodniczki i później było widać, że na tych sytuacyjnych piłkach ciężko było nam się przedrzeć przez siatkę – oceniła spotkanie z Budowlanymi Łódź Ewelina Krzywicka, przyjmująca bydgoskiej drużyny.

Środowy mecz wam nie wyszedł, co twoim zdaniem zawiodło w waszej grze?

Ewelina Krzywicka:Zawiodło przede wszystkim przyjęcie, ponieważ było widać, że nie możemy przyjąć, a jeżeli nie możemy przyjąć, to nie możemy wyprowadzić takiej akcji, kiedy jest rozrzucony blok. Zespół Budowlanych ma wysokie zawodniczki i później było widać, że na tych sytuacyjnych piłkach ciężko było nam się przedrzeć przez siatkę.Czy zespół z Łodzi czymś was zaskoczył w swojej grze?

– Nie, dziewczyny zupełnie nas nie zaskoczyły, wiedziałyśmy co grają. Zagrały swoją siatkówkę i na nas to niestety wystarczyło. Według mnie zagrałyśmy zupełnie inny mecz niż w sobotę. W spotkaniu z Atomem Treflem walczyłyśmy, a tym razem podeszłyśmy zbyt sparaliżowane do tego spotkania i dlatego Budowlane wywiozły z Bydgoszczy trzy punkty.

Przede wszystkim szkoda tego trzeciego seta w waszym wykonaniu, gdyż toczyła się w nim zacięta walka punkt za punkt, ale w kluczowych momentach nie udało wam się wygrać…

– Na pewno była największa okazja wygrać tego trzeciego seta, walczyłyśmy punkt za punkt. W końcówce nie da się ukryć według mnie i myślę całej drużyny sędziowie trochę pomogli przeciwniczkom i później tak naprawdę rywalki nam odjechały, więc mam nadzieję, że taka sytuacja już się więcej nie powtórzy i będzie to wyglądało o wiele lepiej.

Teraz kolejny mecz gracie z zespołem Aluprofu Bielsko-Biała, który podobnie jak wasz zespół nie odniósł jeszcze zwycięstwa w tym sezonie, więc to będzie dla was szczególny mecz, żeby zwyciężyć przed własną publicznością…

– Dokładnie. Chcemy zapomnieć o tym meczu, chcemy pokazać się z lepszej strony. Na pewno nie pozwolimy, żeby wydarzyła się kolejna taka gafa. Mam nadzieję, że w końcu zagramy tak jak w meczu z Atomem Treflem, że będzie na pewno dobrze i kibice będą mogli się cieszyć razem z nami z pierwszych punktów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved