Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dziesięć sezonów Michała Potery w MKS-ie Będzin

Dziesięć sezonów Michała Potery w MKS-ie Będzin

Po wypełnieniu dwuletniego kontraktu, podpisanego w marcu, Michał Potera w wyjątkowy sposób zapisze się w historii MKS-u. – To świadczy wyłącznie o moich dobrych relacjach z klubem – przyznał zawodnik, dla którego sezon 2019/2020 będzie już dziesiątym sezonem w MKS-ie Będzin.

Libero stawiał pierwsze siatkarskie kroki w rodzinnym Rybniku, reprezentując RMKS i TS Volley. Do Będzina trafił w 2006 roku, gdzie występował przez sześć sezonów. Nad Czarną Przemszę, po przerwie spowodowanej grą dla drużyn z Warszawy i Olsztyna, powrócił dwa lata temu. – Bardzo dobrze czuję się w Będzinie. Gdyby było inaczej, to z pewnością nie rozegrałbym tu tylu sezonów – przekonywał siatkarz.Trener Gido Vermeulen liczy na doświadczenie i ogranie Michała Potery, pozostającym od ubiegłego sezonu najstarszym zawodnikiem MKS-u. – Myślę, że jeszcze w wielu zespołach znalazłbym się w tej młodszej części składu, a to, że w Będzinie jestem najstarszym zawodnikiem, świadczy wyłącznie o młodości naszej kadry. Sam też czuję się młodo – mówił 30-latek.

W okresie transferowym, w zespole MKS-u, nie doszło do żadnej zmiany wśród libero. Drugim siatkarzem na tej pozycji pozostaje Szymon Gregorowicz. – Bardzo perspektywiczny zawodnik, ciężko pracujący, robiący postępy. Profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, ma przed sobą ciekawą przyszłość – ocenił kolegę Michał Potera.

 

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved