Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dwóch nowych zawodników w Lechii Tomaszów Mazowiecki

Dwóch nowych zawodników w Lechii Tomaszów Mazowiecki

fot. Aluron Warta Zawiercie

Libero Dawid Ogórek oraz rozgrywający Bartosz Grad to nowi zawodnicy beniaminka I ligi mężczyzn, Lechii Tomaszów Mazowiecki. Ogórek przechodzi do Lechii z Warty Zawiercie, z którą zdobył mistrzostwo I ligi mężczyzn, dla Grada będzie to powrót do Tomaszowa Mazowieckiego po latach.

Dawid Ogórek będzie grał na pozycji libero w KS-ie Lechii Tomaszów w sezonie 2017/2018. Dawid przychodzi do Lechii z drużyny Aluron Virtu Warta Zawiercie, z którą wywalczył awans do PlusLigi. Poprzednio również występował w barwach żółto-zielonych. W sezonie 2013/2014 grał w II-ligowej Warcie na pozycji przyjmującego i wywalczył awans do I ligi. Następnie reprezentował pierwszoligową Wartę sezonach 2014/2015 – 2016/2017, grając na pozycji libero.Bartosz Grad zasili szeregi pierwszoligowej Lechii na pozycji rozgrywającego. Zawodnik ten przychodzi z klubu BBTS Bielsko-Biała (Młoda Liga). Warto przypomnieć, że z BBTS-u Bielsko-Biała występującego w PlusLidze w zeszłym sezonie dołączył do tomaszowskiej drużyny kapitan Bartłomiej Neroj.

Bartosz jest wychowankiem tomaszowskiego Dargfila Tomaszów Mazowiecki. W kolejnych latach występował w barwach Lechii, Jokera Piła, Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla (2012/2013), aż trafił do Bielska-Białej. W Bielsku-Białej spędził sezony 2014-2017.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: kslechia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved