Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dwóch kontuzjowanych w Dafi Społem Kielce

Dwóch kontuzjowanych w Dafi Społem Kielce

fot. Klaudia Piwowarczyk

Dwóch siatkarzy Dafi Społem Kielce: Łukasz Łapszyński oraz Aleksiej Nalobin boryka się z kontuzjami, które eliminują ich z treningów podczas dwutygodniowej przerwy w rozgrywkach PlusLigi. Ich powrót planowany jest najwcześniej w przyszłym tygodniu.

Mamy pewne kłopoty kadrowe. Aleksiej Nalobin nie grał z nami w ostatnim meczu i wciąż leczy uraz, natomiast kość śródręcza Łukasza Łapszyńskiego wciąż jest mocno stłuczona. Liczę na to, że obaj będą z nami trenowali już w przyszłym tygodniu, natomiast nie jest to jeszcze nic pewnego – zdradza Dariusz Daszkiewicz, trener Dafi Społem Kielce.Po porażce z Cuprum Lubin 2:3 kielecka drużyna trenuje we własnej hali przed spotkaniem z Czarnymi Radom. Trener Daszkiewicz ma dwa tygodnie na przygotowanie zespołu. – Mamy przerwę w rozgrywkach. Trenujemy dwukrotnie niemal codziennie. W piątek zagramy sparing w Zawierciu, a kolejne dwa dni będą wolne. Wracamy w poniedziałek, aby jak najlepiej przygotować się do starcia w Radomiu – wyjaśnia sam zainteresowany.

Drużyna z województwa świętokrzyskiego będzie przygotowywała się do wyjazdowego starcia nie tylko w Hali Legionów. – Trenujemy na kieleckich obiektach. W przyszłym tygodniu dwoje zajęć odbędzie się w hali przy ulicy Krakowskiej, która bliźniaczo przypomina halę w Radomiu. Chcemy jak najlepiej przygotować się do tego starcia – kończy Daszkiewicz.

źródło: kielce.wyborcza.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved