Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dwóch kandydatów na stanowisko trenera BBTS-u

Dwóch kandydatów na stanowisko trenera BBTS-u

fot. archiwum

Trenerzy Fabio Storti i Rastislav Chudik oglądali na żywo porażkę BBTS-u Bielsko-Biała z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Obaj rozmawiają z bielskim klubem o pracy pierwszego szkoleniowca. Z tą funkcją niedawno pożegnał się Miroslav Palgut.

Włoch Fabio Storti i Słowak Rastislav Chudik naocznie przekonali się, w jakim stanie jest bielska drużyna, która przegrała już dziewiąty mecz z rzędu. – Jestem w Bielsku-Białej, bo pracuję jako asystent selekcjonera reprezentacji Czech, a w drużynie BBTS-u gra Adam Bartosz. Przyjechałem go oglądać – przyznał Storti. – Nie da się jednak ukryć, że przyjechałem także na rozmowy z władzami BBTS-u w sprawie poprowadzenia przeze mnie pierwszej drużyny – dodał były II trener PGE Skry Bełchatów.Nie jest jednak jedynym szkoleniowcem, z którym rozmowy toczy Piotr Pluszyński. Prezes bielskiego klubu będzie także negocjował z Rastislavem Chudikiem, również obecnym w środę pod Dębowcem. 54-letni trener prowadził przed siedmioma laty Delectę Bydgoszcz.

Obaj szkoleniowcy byli świadkami gładkiej i szybkiej porażki BBTS-u z mistrzami Polski. – Podjęliśmy walkę, ale zagrywka zdecydowała o wygranej ZAKSY – przyznał Paweł Wrzeszcz, tymczasowy trener BBTS-u, który sam nie wie, jak będzie wyglądać jego przyszłość. – Na razie powierzono mi obowiązki pierwszego szkoleniowca. Nie wiem jednak, czy tak samo będzie w weekend w meczu z Asseco Resovią – powiedział.

źródło: katowickisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved