Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dwie siatkarki odchodzą z DPD Legionovii, ale pozostaną w polskiej lidze

Dwie siatkarki odchodzą z DPD Legionovii, ale pozostaną w polskiej lidze

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Krystalizuje się skład DPD Legionovii na nowy sezon. Kontraktów z klubem nie przedłużyły dwie siatkarki z podstawowego składu. Mowa o przyjmującej Juliette Fidon Lebleu i środkowej Justynie Łukasik. Obie zawodniczki trafiły do DPD Legionovii przed rokiem i w pewnym stylu wywalczyły sobie miejsce w „wyjściowej szóstce” składu Alessandro Chiappiniego.

Zarówno Justynę, jak i Juliette, widzieliśmy w składzie na kolejny sezon – powiedział prezes Konrad Ciejka. – Obie dostały od nas oferty przedłużenia kontraktów na lepszych niż dotąd warunkach, zdecydowały się jednak kontynuować kariery w innych klubach. Pozostaje nam życzyć im powodzenia i finalizować rozmowy z zawodniczkami, które mają zastąpić je w naszej ekipie.Bardzo dziękuję za ten sezon w Legionowie, z wielką przyjemnością grałam każdy mecz dla legionowskich kibiców i będę zawsze ciepło wspominać ich gorący doping – skomentowała Justyna Łukasik. – Reprezentowanie barw DPD Legionovii i każdy wygrany mecz dały mi dużo radości. Do zobaczenia na parkietach TAURON Ligi – dodała.  Według nieoficjalnych informacji pozyskaniem środkowej zainteresowany jest klub z Radomia.

–Jestem bardzo wdzięczna za szansę stania się częścią tej fantastycznej rodziny – przyznała Juliette Fidon-Lebleu. – To był dla mnie naprawdę piękny rok, kiedy byłam częścią tego klubu. Na długo go zapamiętam! Z jednej strony jestem zadowolona z tego, że przede mną zupełnie nowe wyzwania, ale odczuwam również smutek, bo zostawiam za sobą otoczenie, które zdążyłam pokochać. Smuci mnie również sposób, w jaki zakończył się ten sezon. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście teraz bezpieczni. Wielkie dzięki dla kibiców, którzy jeździli za nami wszędzie, jesteście niesamowici! Do zobaczenia wkrótce – powiedziała francuska przyjmująca, która od przyszłego sezonu reprezentować będzie prawdopodobnie barwy Developresu Rzeszów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa LSK

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę