Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Drugoligowi Czarni Radom w komplecie

Drugoligowi Czarni Radom w komplecie

Siatkarzy Czarnych Radom w drugoligowych rozgrywkach poprowadzi Andrzej Sitkowski. Sztab szkoleniowy i zarząd Radomskiego Centrum Siatkarskie domknął też niemal kadrę na nowy sezon.

Andrzeja Sitkowskiego siatkarskim fanom nie trzeba bliżej przedstawiać. W ostatnich latach był trenerem zespołu rywalizującego z powodzeniem na parkietach Młodej Ligi. Na swoim koncie ma też wiele osiągnięć z ekipami juniorów i kadetów Radomskiego Centrum Siatkarskiego. Andrzej Sitkowski odpowiadać będzie też za drużynę, która zagra w mistrzostwach kraju U-23. Najbliższym współpracownikiem Andrzej Sitkowskiego będzie Łukasz Staniewski, trener juniorów.Domknięta została również kadra. Po kilku latach w barwach Czarnych ponownie zagrają Daniel Ostrowski, Wiktor Skwarek i Łukasz Zugaj. Wszyscy to siatkarze „złotej drużyny”, która na początku drugiej dekady XXI wieku trzy razy z rzędu stawała na podium mistrzostw Polski juniorów. W ostatnim sezonie dwaj pierwsi grali w drugoligowym zespole KKS Kozienice, trzeci w Avii Świdnik. Łukasz Zugaj pełnić będzie też rolę fizjoterapeuty. Daniel Ostrowski odpowiadać natomiast za jedną z grup naborowych.

Wiadomo też, że na drugoligowych parkietach zobaczymy: Dominika Bagniuka, Sebastiana Pałgana, Jana Czubińskiego, Mateusza Laskowskiego, Bartłomieja Wójcika i Jakuba Tyszko. W kadrze znaleźć mają się: Kamil Harabin, Michał Moniak, Krystian Kozłowski i Adam Leszczyński. Wszyscy w ostatnim sezonie grę w rozgrywkach juniorów łączyli z występami w Młodej Lidze. W składzie znaleźć ma się też Krzysztof Kowalski, kadet Olimpu Ostrołęka, który swoją siatkarską przyszłość wiąże z Radomiem.

Zespół Czarnych przygotowania do drugoligowego sezonu rozpocznie 16 sierpnia. Pierwszym sprawdzianem dla podopiecznych Andrzeja Siatkowskiego będzie turniej organizowany przez MOS Wola Warszawa na początku września.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved