Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > DPD Legionovia znów ma problem

DPD Legionovia znów ma problem

fot. DPD Legionovia Legionowo

DPD Legionovia ponownie została z jedną rozgrywającą. Po tym, jak zespół opuściła Anna Wodrowska, trener Piotr Olenderek miał do swojej dyspozycji tylko Ewelinę Polak. Wydawało się, że problem rozwiążę pozyskanie Bailey Tanner. Amerykańska siatkarka długo jednak nie była zawodniczką klubu z Legionowa – na jej prośbę kontrakt został również rozwiązany.

DPD Legionovia i trener Piotr Olenderek wyraźnie nie mają w tym sezonie szczęścia do rozgrywających. Przed sezonem postawiono na parę Ewelina Polak – Anna Wodrowska, ale ta druga jeszcze przed rozpoczęciem sezonu opuściła klub. Legionowianki grały więc z jedną rozgrywającą, a trener Olenderek nie miał na tej pozycji żadnego pola manewru.W połowie listopada do zespołu dołączyła Amerykanka Bailey Tanner, która wydawała się rozwiązaniem problemu. Nie grała wprawdzie dużo, ale jej obecność dawała pewien komfort, a Ewelina Polak miała chwilę wytchnienia. Zmieniły się również, a może przede wszystkim treningi Legionovii. Okazało się, że nie na długo. Klub właśnie poinformował, że kontrakt z Amerykanką został rozwiązany na jej prośbę, a sama zawodniczka wróciła do USA…

Jakby tego było mało, do kontuzjowanych od początku sezonu Magdaleny Damaske i Aleksandry Gryki dołączyła niedawno inna Amerykanka, Cassidy Pickrell. Na szczęście uraz nie jest poważny i skrzydłowa Legionovii niedługo powinna wrócić do treningów.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved