Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > DPD Legionovia Legionowo nie przedłuży kontraktów z trzema siatkarkami

DPD Legionovia Legionowo nie przedłuży kontraktów z trzema siatkarkami

fot. Michał Szymański

Trzy zawodniczki DPD Legionovii zmienią w przerwie międzysezonowej barwy klubowe. Są to Alicja Wójcik, Agnieszka Adamek i Magdalena Karpińską. Zawodniczki te nie będą reprezentowały barw klubu z Mazowsza w przyszłym sezonie.

Środkowa Alicja Wójcik spędziła w klubie trzy ostatnie sezony. Dała się poznać jako pewny punkt zespołu i choć nie zdołała na stałe zagościć w wyjściowej „szóstce”, szkoleniowcy zawsze wiedzieli, że mogą na niej polegać. – Coś się kończy, coś się zaczyna… Dziękuję bardzo za trzy sezony spędzone w Legionowie, było mi niezmiernie miło reprezentować barwy DPD Legionovii. Dziękuję bardzo kibicom, którzy zawsze byli z nami na dobre i złe. Cieszę się, że mogłam być częścią legionowskiej rodziny. Przeżyłam wiele cudownych momentów i na pewno zostaną one w mojej pamięci – powiedziała zawodniczka.Ekipę DPD Legionovii opuszcza również po dwóch sezonach spędzonych w klubie libero Agnieszka Adamek, która zawsze była gotowa do wejścia na boisko i pomocy w defensywnych aspektach gry.  – Dwa lata spędzone w Legionowie były dla mnie okresem ciężkiej pracy, ale też wielu wspaniałych chwil. Dziękuję całemu zespołowi, trenerom, sztabowi oraz klubowi, a w szczególności dziękuję naszym wspaniałym kibicom za wspólnie spędzony czas i nieocenione wsparcie! Do zobaczenia po drugiej stronie siatki oraz mam nadzieję, że kiedyś jeszcze po tej samej – przyznała siatkarka.

Po rocznej przygodzie z DPD Legionovią żegna się rozgrywająca Magdalena Karpińska, która będzie kontynuować swoją karierę za granicą. – Chciałabym bardzo podziękować kibicom za ten sezon. Wspólnie stworzyliśmy coś niesamowitego. Doping w pełnej DPD Arenie zapamiętam na długo. Bez was nie byłoby tego historycznego sukcesu. Tymczasem trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia– skomentowała rozgrywająca.

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę