Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > DPD Legionovia Legionowo nie przedłuży kontraktów z trzema siatkarkami

DPD Legionovia Legionowo nie przedłuży kontraktów z trzema siatkarkami

fot. Michał Szymański

Trzy zawodniczki DPD Legionovii zmienią w przerwie międzysezonowej barwy klubowe. Są to Alicja Wójcik, Agnieszka Adamek i Magdalena Karpińską. Zawodniczki te nie będą reprezentowały barw klubu z Mazowsza w przyszłym sezonie.

Środkowa Alicja Wójcik spędziła w klubie trzy ostatnie sezony. Dała się poznać jako pewny punkt zespołu i choć nie zdołała na stałe zagościć w wyjściowej „szóstce”, szkoleniowcy zawsze wiedzieli, że mogą na niej polegać. – Coś się kończy, coś się zaczyna… Dziękuję bardzo za trzy sezony spędzone w Legionowie, było mi niezmiernie miło reprezentować barwy DPD Legionovii. Dziękuję bardzo kibicom, którzy zawsze byli z nami na dobre i złe. Cieszę się, że mogłam być częścią legionowskiej rodziny. Przeżyłam wiele cudownych momentów i na pewno zostaną one w mojej pamięci – powiedziała zawodniczka.Ekipę DPD Legionovii opuszcza również po dwóch sezonach spędzonych w klubie libero Agnieszka Adamek, która zawsze była gotowa do wejścia na boisko i pomocy w defensywnych aspektach gry.  – Dwa lata spędzone w Legionowie były dla mnie okresem ciężkiej pracy, ale też wielu wspaniałych chwil. Dziękuję całemu zespołowi, trenerom, sztabowi oraz klubowi, a w szczególności dziękuję naszym wspaniałym kibicom za wspólnie spędzony czas i nieocenione wsparcie! Do zobaczenia po drugiej stronie siatki oraz mam nadzieję, że kiedyś jeszcze po tej samej – przyznała siatkarka.

Po rocznej przygodzie z DPD Legionovią żegna się rozgrywająca Magdalena Karpińska, która będzie kontynuować swoją karierę za granicą. – Chciałabym bardzo podziękować kibicom za ten sezon. Wspólnie stworzyliśmy coś niesamowitego. Doping w pełnej DPD Arenie zapamiętam na długo. Bez was nie byłoby tego historycznego sukcesu. Tymczasem trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia– skomentowała rozgrywająca.

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved