Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Doświadczony rozgrywający nadal w BBTS-ie

Doświadczony rozgrywający nadal w BBTS-ie

fot. Klaudia Piwowarczyk

BBTS Bielsko-Biała odkrywa kolejne karty składu na sezon 2019/2020. Klub z Beskidów postanowił przedłużyć współpracę z doświadczonym rozgrywającym, Jarosławem Macionczykiem. W kolejnych dniach mają być znani nowi siatkarze, którzy dołączyli do BBTS-u.

W poprzednich rozgrywkach Jarosław Macionczyk wystąpił w 30 meczach, w których zdobył łącznie 62 punkty (30 blokiem, 18 zagrywką). Jestem pełen optymizmu przed nowym sezonem, cieszę się, że będę miał okazję wziąć udział w planie powrotu BBTS do Plusligi. Wierzę, że wspólnie z pozostałymi siatkarzami będziemy walczyć o jak najwyższe cele. Skład zespołu wygląda obiecująco i jestem przekonany, że sprawimy wiele radości naszym kibicom – skomentował Jarosław Macionczyk, rozgrywający BBTS.



Umowa została podpisana na przyszły sezon z opcją przedłużenia na kolejny. Przypomnijmy, że oprócz Jarosława Macionczyka klub zawarł nowe kontrakty z następującymi zawodnikami: Oleg Krikun, Bartosz Cedzyński, Kajetan Marek, Tomasz Piotorwski, Klaudiusz Englart, Bartłomiej Dorosz. Ważną umowę miał Bartłomiej Oniszk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: bbtsbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved