Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dorota Ściurka: To był mecz do jednej bramki

Dorota Ściurka: To był mecz do jednej bramki

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Siatkarki Chemika Police zgodnie z planem pokonały drużynę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0. Po meczu kapitan ostrowczanek, Dorota Ściurka, nie ukrywała, że było to jednostronne spotkanie, a rywal postawił zbyt wysokie warunki dla KSZO. – Był to mecz do jednej bramki, dla nas, jak widać po wyniku, to za wysokie progi. Musimy o tym meczu zapomnieć i mierzyć siły na zamiary – powiedziała doświadczona przyjmująca.

Trener Giuseppe Cuccarini pochwalił swoje podopieczne za konsekwentne zrealizowanie założonego planu i szybkie zwycięstwo. – Chciałem pogratulować mojej drużynie, bo mamy za sobą trudny tydzień. Byliśmy w Stambule, dużo podróżowaliśmy, tam zagraliśmy bardzo trudne spotkanie. Wczoraj o 3:00 w nocy wróciliśmy do Polic. To nie było łatwe, ale moje zawodniczki pokazały odpowiednie nastawienie i zagrały dobrą siatkówkę. Pokazały, że są profesjonalistkami – przyznał włoski szkoleniowiec mistrzyń Polski. Siatkarki KSZO walczyły, ale ani przez moment policzanki nie pozwoliły sobie na moment rozluźnienia. – Cieszymy się, że wygrałyśmy ten mecz. Podeszłyśmy do niego bardzo skoncentrowane. Wiemy, że nie możemy lekceważyć żadnego przeciwnika. Przeciwko nam każdy zespół mobilizuje się jeszcze bardziej, wychodząc z założenia, że nie ma nic do stracenia. Cieszę się z trzech punktów i przede wszystkim z tego, że ta siatkówka sprawiała nam dzisiaj radość – dodała kapitan Chemika, Aleksandra Jagieło.

Jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu chciałby natomiast trener Dariusz Parkitny.Myślę, że ten mecz przejdzie dla nas szybko do historii. Nie podołaliśmy, choć bardzo chcieliśmy pokazać się z dobrej strony. Jednak potencjał w drużynie Chemika Police jest tak ogromny, że dzisiaj moje dziewczyny nie były w stanie się mu przeciwstawić. Na pewno każda z nich bardzo chciała tutaj zagrać jak najlepiej, ale bariera była dla nas nie do przejścia. Chemik to bardzo utytułowany zespół, z mnóstwem dobrych zawodniczek z Polski i całego świata. Dla nas to był zaszczyt z nimi zagrać – podkreślił szkoleniowiec ostrowczanek. Różnicę w potencjale obu drużyn dostrzegła także Dorota Ściurka. – Był to mecz do jednej bramki, dla nas, jak widać po wyniku, to za wysokie progi. Tak jak trener powiedział, musimy o tym meczu zapomnieć i mierzyć siły na zamiary – zakończyła przyjmująca KSZO.źródło: inf. własna, lokalna.tv

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved