Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dorota Medyńska: Nie byliśmy w stanie przeciwstawić się Chemikowi

Dorota Medyńska: Nie byliśmy w stanie przeciwstawić się Chemikowi

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Siatkarki Developresu Rzeszów w sobotę nie miały praktycznie nic do powiedzenia w meczu z aktualnymi mistrzyniami Polski. Chemik Police był zdecydowanie lepszy w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. – Chemik Police zagrał świetny mecz, wygrał zasłużenie, a my nie byłyśmy w stanie im się przeciwstawić – powiedziała libero ekipy z Podkarpacia, Dorota Medyńska.

Wielu spodziewało się po hicie 4. kolejki LSK ogromnych emocji, a tymczasem to Chemik Police cały czas dyktował warunki gry. – Niestety przegrałyśmy 0:3 i po takim wyniku nigdy nie można powiedzieć nic dobrego. Trzeba przyznać, że Chemik Police zagrał świetny mecz, wygrał zasłużenie, a my nie byłyśmy w stanie im się przeciwstawić – powiedziała po meczu Dorota Medyńska. Siatkarka właśnie w dobrej dyspozycji rywalek upatrywała przyczyn takiego stanu rzeczy. – Myślę, że bardziej leżało to po stronie przeciwniczek. Nacisnęły na nas mocno od samego początku i przez cały mecz grały równo. Każda zawodniczka Chemika prezentowała wysoki poziom – oceniła.Dorota Medyńska nie była w stanie wskazać jednego konkretnego elementu, który zadecydował o wyniku. – Myślę, że nie chodzi tutaj o jakiś pojedynczy element. W każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła Chemik Police nas przewyższał – stwierdziła. Teraz przed rzeszowiankami kolejny trudny mecz, w najbliższą sobotę zagrają z ŁKS-em Łódź. – To będzie dla nas kolejny ciężki mecz, tak samo jak trudne były te z Budowlanymi Łódź i Chemikiem. To są z całą pewnością trzej najtrudniejsi nasi rywale w tej lidze – przyznała Dorota Medyńska. Zarówno z Budowlanymi Łódź, jak i Chemikiem rzeszowianki przegrały.

Jakie są cele Developresu SkyRes Rzeszów na ten sezon? – Na pewno za każdym razem, kiedy wychodzimy na boisko, chcemy wygrać. Nie jest to istotne, kto stoi po drugiej stronie siatki. Mierzymy wysoko i myślę, że krok po kroku będzie lepiej i nasze marzenia staną się realne – przyznała Dorota Medyńska. Zdaniem zawodniczki drużyna nie jest jeszcze w optymalnej formie. – Myślę, że troszkę nam jeszcze brakuje do optymalnej formy, ale mamy w składzie tak dobre zawodniczki, że prędzej czy później każda z nas dojdzie do swojej optymalnej formy i będziemy grać naprawdę dobrze – zakończyła Dorota Medyńska.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved